Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 78
  1. #1

    Подразбиране моите етапи

    Привет на всички.Това е гобленът,над който се трудя в момента и за който за съжаление нямам много време.Казва се "На лов"
    Дано до няколко месеца да успея да го завърша
    Голям стимул сте ми вие-гледам как бързо творите гоблен подир гоблен и ви се радвам от сърце
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте момичетаЗа съжаление през последния месец не съм напреднала много с гоблена.Времето все не ми стига
    Но все пак да ви покажа какво съм сътворила.
    Ще се постарая през следващия месец да съм по-работоспособна
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Привет,момичета.Ето до къде стигнах.Доста си пограх с клончето в долните два квадрата,но за сметка на това през последите три дни понапреднах повечко
    Скоростта с която шиете ме стимулира да побързам и аз,макар че гоблена е доста голям и има да шия още много
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Привет момичета.След още две седмици ето до къде я докарах.Не е много,но малкият човек постоянно иска да е навън и нямам много време за гоблена си
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Привет на всички неуморни гобленари и гобленарки.От много време не съм показвала нищо в етапите,но за съжаление и напредъка ми е нищожен В лявата част почти не се забелязва какво съм шила.Там имам чувството че тъпча на едно мястоИма доста цветове и върви бавно
    И все пак ето до къде стигнах
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте отново.Бързам да ви покажа нищожния си напредък,защото от 20 дни насам почти нямам достъп до форумаСмених си интернет доставчика и може би и на това се дължи....незнам
    Но както и да е.Снимката е правена преди седмица и е с лошо качество,за което се извинявам
    http://oonnato.multiply.com/photos/album/53/53
    Не ми се получава прикачването,затова я сложих в моя сайт

  7. #7

    Подразбиране

    Нинче,Пепи,благодаря ви.Всички вие сте ми голям стимул да продължавам наред.И тъй като през последната седмица нямах достъп до форума сега се възползвам да покажа до къде съм с гоблена.Не че съм ушила много.Малкият ми човек е болен,а покрай него и аз.
    В момента шия в лявата част където е пълно с много цветове.Върво по-бавно отколкото на мен ми се иска
    http://oonnato.multiply.com/photos/album/53#

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте,момичета.Дойде ред най-накрая и аз да се отчета до къде съм стигнала.Тези папури ми взеха здравето,но ми остават буквално няколко бода и продължавам нататък

  9. #9

    Подразбиране

    на всички.Хайде пак се отчета с едно етапче

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте,момичета.искам да ви покажа малко снимки от рождения ден на момченцето ми
    http://oonnato.multiply.com/photos/album/107/107

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте отново.Напредъкът ми не е много голям,защото покрай рождения ден два дни не съм шила.Но опашката на фазана взе да се откроява и нямам търпение да споделя с вас


    Както ви обещах вчера,показвам до къде съм стигнала
    Редактирано от manka : 31.07.2009 в 23:36.

  12. #12

    Smile

    Привет на всички.Тъй като покрай празниците не съм ушила кой знае колко,реших да ви покажа другите гоблени,които са ми подарък от свекървата,но все още не съм рамкирала
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Smile

    Тази мадона много ми хареса,но до месец и да искам няма как да я започна.
    А сега да покажа и нищожния си напредък тук

    Редактирано от manka : 06.06.2009 в 15:37.

  14. #14

    Подразбиране

    Здравейте и Честита Нова Година на всички!
    Да се отчета и аз.Не съм ушила много покрай празниците,но от утре малкия е на градина и смятам да понаваксам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Привет на всички.Да се отчета и тук.Етапчето ми е маааалко по-голямо от "Пролет на село",но имам още доста от този лист
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •