Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Thumbs down помогнете!!!

    Въпроса ми е свързан с онлайн магазина на goblenite.com-знае ли някой къде им е седалището/в кой град/?
    Питам,защото съм много разочарована от тях и не мога да се свържа по никакъв начин,освен чрез мейла.
    Става въпрос за една поръчка,която направих миналата седмица и още не мога да си я получа,защото:
    1.Никой от гоблените.ком не се е съобразил с това в кои часове разнасят пратките фирма Спиди?!?!?А аз изришно съм упоменала в кои часове ми е удобно,но за жалост те разнасят само до 12:30часа
    2.За пренасочване на пратка искат аз да си заплатя двойна тарифа,при условие че не е в мен вината?!?!
    НЕ ЗНАМ ВИЕ С КАКВО ВПЕЧАТЛЕНИЕ СТЕ ОТ ТОЗИ САЙТ,НО АЗ ПАК ЩЕ ПОВТОРЯ СЪМ БЕЗКРАЙНО РАЗОЧАРОВАНА

  2. #2

    Подразбиране

    Слаш ,не изках във форума,но явно това е начина да се свържа с теб.
    Не бързай да се разочароваш от сайта.Правила съм 4-5 поръчки и ще продължа да правя.Екипа на сайта е коректен и точен.Къде е седалището им не зная,но аз както виждаш съм далече в провинцията и винаги съм получавала поръчките си до вратата на офиса ми.И никога Спиди не са искали допълнително заплащане,защото доставката е включена в поръчката.
    Като се замисля може би е трябвало да посочиш като азрес на доставка мястото където работиш.
    А никак не е лошо да провериш статуса на поръчката си-приета,изпратена.

    Още веднъж да кажа-ДОВОЛНА СЪМ ОТ САЙТА И ЩЕ ПРОДЪЛЖА ДА ПРАВЯ ПОРЪЧКИТЕ СИ ОТ НЕГО-в провинцията не се намират лесно ДМС конци

  3. #3

    Подразбиране

    Здравей slasch, sanita и всички, които четете тази тема,
    за никого не е тайна и това лесно може да се провери че онлайн магазина е собственост на фирма Уеб Арт ЕООД - град Бургас, като наши служители има в град Бургас и град София. Дейността ни в областта на онлайн търговията не е обвързана със стационарен обект като представителен магазин за какъвто може би се интересува slasch. Това е e-mail за контакти: info@goblenite.com

    Във връзка с оплакването на slasch, искаме да направим анонс за бъдещите поръчки направени през онлайн магазина www.goblenite.com. Следващият месец ще има актуализиране на цените за доставка, също така или ще бъде премахната опцията за доставка в точен ден/час или ще бъде започната да бъде таксувана допълнително. Както обясних на slasch това са условия на куриерската фирма а не наше решение.

    Благодарим на всички наши настоящи и бъдещи клиенти и потребители, често се случва да пращаме подаръци с поръчките на редовните клиенти или на тези от вас, които им се е забавила поръчката в следствие на липса на складова наличност. Благодарим и на тези, които са написали добри отзиви във форума.

    С пожелания за приятен ден,
    екипа на Гоблените.com - Всичко за Вашето хоби!
    http://www.goblenite.com

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    и аз благодаря на сайта! мойта поръчка беше доставена точно и навреме.ще продължа да си поръчвам каквото ми дотрябва.поздрави !

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •