Страница 12 от 18 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 282

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    az sym syglasna s tova predlojenie ,no ima edno golqmo NO mislq ,4e to4no za tova se pravi verigata za da nqma problemi 4oveka koito ka4va shemite v neta s avtorskoto pravo.kakto se be6e slu4ilo mislq s na6a syforumni4kamislq, 4e po dobriq variant e da se napravi rezervna kupiq kakto s lanart.ako tova ne zatrudnqva pakpak razbirase.tova e moeto predlojenie s razre6enieto na pakpak sym gotova da si dam parolata za moqta kutiq na nakoi jele6t.no purvo iskam da znam kakvo misli pak pak za tovaako ne e problem i ako mi se garantira,4e nqma da mi iztriqt shemi4ki ot kutiqta

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Момичета, вие сте тези, които разбирате от компютри, както го направите да е най-добре за тези които изпращат и за тези, които ги желаят схемичките, така да бъде! Ние ще ви се доверим напълно!
    А и още нещо: възможно ли ще е някоя от вас, дами, която има веригата на ланарте да ми я изпрати на мой адрес? Моля! Ако някщой се съгласи, нека ми пише на ЛС и ще му изпратя името на пощата и паролата си!

  4. #4

    Подразбиране

    Идеята дя се направят пощенски кутии даде Деси Стоева в http://www.goblenite.org/showthread.php?t=3964.

    И то беше по повод тоталното триене на авторски страници.

    Давам пример!

    в Mylivepaige ми изтриха два акаунта с HAED,

    в PhotoFile един с Passione Ricamo,

    в Picasaweb един с Алфонс Муха и още един с общи схеми на гоблени!

    По добре е с веригите с лични пощенски кутии!
    Вярно, че е доста сложно за този, който го прави, но така е най сигурно!
    Това е моето мнение!

  5. #5

    Подразбиране

    Къде могат да се видят картинки на това което се изпраща

  6. #6

    Подразбиране

    не е ли най-добре да се качат на страница и да се сложи парола,която ще знаем само ние във форума ?

  7. #7

    Подразбиране

    Момичета, до колкото ми е известно в www.streamphoto.ru може да се качват албуми и да се заключват с пароли, защо не пробваме там.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Temenuzhka Виж мнение
    Момичета, до колкото ми е известно в www.streamphoto.ru може да се качват албуми и да се заключват с пароли, защо не пробваме там.
    Ако имаш възможност направи го- качи схемите там.

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета нали имаше предложение да си ги изтеглим от една от резервните кутии. Само се очакваше отговор от pak-pak.
    Така ще е най-лесно,не мисля,че някои ще има интерес да злоупотреби с предоставената възможност в това число и да трие!

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cvetkovaa Виж мнение
    Момичета нали имаше предложение да си ги изтеглим от една от резервните кутии. Само се очакваше отговор от pak-pak.
    Така ще е най-лесно,не мисля,че някои ще има интерес да злоупотреби с предоставената възможност в това число и да трие!
    ...да но за верига Вилер няма резервни кутии....

  11. #11

    Подразбиране

    Какво ще рече - "няма резервни кутии"?
    Това не е ли папка с гоблени под формата на rar или zip архив? Или аз не разбирам или вие ги правите тези вериги някак неразбираемо за другите!
    Тези кутии няма да се изтрият или да се изхабят ако ги изтеглим - дори и 50 човека!

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cvetkovaa Виж мнение
    Какво ще рече - "няма резервни кутии"?
    Това не е ли папка с гоблени под формата на rar или zip архив? Или аз не разбирам или вие ги правите тези вериги някак неразбираемо за другите!
    Тези кутии няма да се изтрият или да се изхабят ако ги изтеглим - дори и 50 човека!
    Не се засягай, кутиите са под формата на писма, а не архивирани файлове.
    Ако ти трябва нещо - няма проблем.Всяка една от нас ще ти го прати. Просто кажи.
    pakpak беше така добра с всички нас и толкова сме и благодарни.

  13. #13

    Подразбиране

    Моля да ме извините явно е прозвучало грубо от моя страна!
    Не съм се засегнала,но до колкото разбирам става въпрос за голямо количество гоблени ,независимо на коя фирма - Вилер,Ланарте или Анхор - това не е важно.Не мога да си представя как се изпращат до толкова потребители под формата на прикачени файлове?
    Но нека не прекалявам и спирам с тази тема! Който получил - получил,другите ще чакаме до следващия път.
    (стига да заслужаваме)

  14. #14

    Подразбиране

    Скъпи дами, ако желаете да получите всички схеми на Вилер изпратете си кутиите на ЛС и аз ще ги споделя с вас както направи Pakpak. За което страшно и благодаря.

  15. #15

    Подразбиране

    Здравейте, извинявам се че не вземам отношения по въпросите, но нямам достъп до форума..и ми е трудно.

    Така, а сега да ви зарадвам. sLaV ни предоставя кутия, от която ще можете да си изтеглите схемите.

    Кутията ще се ползва само за няколко дни - предлагам да са 5 дни, защото схемите са много.

    Паролата ще се дава по реда, в който ще изявите жление да бъде ползвана . Затова от този момент моля пишете кой иска да ползва резервната кутия тук в тази тема, а не на лични, защото ми се препълва кутията с лични съобщения.

    Ами това е засега.

Страница 12 от 18 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •