Страница 13 от 19 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 282
  1. #181

    Подразбиране

    Момичета, до колкото ми е известно в www.streamphoto.ru може да се качват албуми и да се заключват с пароли, защо не пробваме там.

  2. #182

    Подразбиране

    Момичета нали имаше предложение да си ги изтеглим от една от резервните кутии. Само се очакваше отговор от pak-pak.
    Така ще е най-лесно,не мисля,че някои ще има интерес да злоупотреби с предоставената възможност в това число и да трие!

  3. #183

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cvetkovaa Виж мнение
    Момичета нали имаше предложение да си ги изтеглим от една от резервните кутии. Само се очакваше отговор от pak-pak.
    Така ще е най-лесно,не мисля,че някои ще има интерес да злоупотреби с предоставената възможност в това число и да трие!
    ...да но за верига Вилер няма резервни кутии....

  4. #184

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Temenuzhka Виж мнение
    Момичета, до колкото ми е известно в www.streamphoto.ru може да се качват албуми и да се заключват с пароли, защо не пробваме там.
    Ако имаш възможност направи го- качи схемите там.

  5. #185

    Подразбиране

    Какво ще рече - "няма резервни кутии"?
    Това не е ли папка с гоблени под формата на rar или zip архив? Или аз не разбирам или вие ги правите тези вериги някак неразбираемо за другите!
    Тези кутии няма да се изтрият или да се изхабят ако ги изтеглим - дори и 50 човека!

  6. #186

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cvetkovaa Виж мнение
    Какво ще рече - "няма резервни кутии"?
    Това не е ли папка с гоблени под формата на rar или zip архив? Или аз не разбирам или вие ги правите тези вериги някак неразбираемо за другите!
    Тези кутии няма да се изтрият или да се изхабят ако ги изтеглим - дори и 50 човека!
    Не се засягай, кутиите са под формата на писма, а не архивирани файлове.
    Ако ти трябва нещо - няма проблем.Всяка една от нас ще ти го прати. Просто кажи.
    pakpak беше така добра с всички нас и толкова сме и благодарни.

  7. #187

    Подразбиране

    Моля да ме извините явно е прозвучало грубо от моя страна!
    Не съм се засегнала,но до колкото разбирам става въпрос за голямо количество гоблени ,независимо на коя фирма - Вилер,Ланарте или Анхор - това не е важно.Не мога да си представя как се изпращат до толкова потребители под формата на прикачени файлове?
    Но нека не прекалявам и спирам с тази тема! Който получил - получил,другите ще чакаме до следващия път.
    (стига да заслужаваме)

  8. #188

    Подразбиране

    Скъпи дами, ако желаете да получите всички схеми на Вилер изпратете си кутиите на ЛС и аз ще ги споделя с вас както направи Pakpak. За което страшно и благодаря.

  9. #189

    Подразбиране

    Здравейте, извинявам се че не вземам отношения по въпросите, но нямам достъп до форума..и ми е трудно.

    Така, а сега да ви зарадвам. sLaV ни предоставя кутия, от която ще можете да си изтеглите схемите.

    Кутията ще се ползва само за няколко дни - предлагам да са 5 дни, защото схемите са много.

    Паролата ще се дава по реда, в който ще изявите жление да бъде ползвана . Затова от този момент моля пишете кой иска да ползва резервната кутия тук в тази тема, а не на лични, защото ми се препълва кутията с лични съобщения.

    Ами това е засега.

  10. #190

    Подразбиране

    Моля да ми бъде предоставена паролата. Благодаря предварително.
    Vaikiki@abv.bg

  11. #191

  12. #192

  13. #193

    Подразбиране

    Моля, изпратете и на мен паролата на natkam2004@abv.bg

  14. #194

    Подразбиране

    ако може и на мен de.hri@abv.bg

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    можно и мне попросить пароль
    nat_ka62@mail.ru

Страница 13 от 19 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •