Страница 3 от 19 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 282
  1. #31

    Подразбиране

    надявам се, че се записах

  2. #32

    Подразбиране :)

    ето ме и мен

  3. #33

    Подразбиране

    Дано не съм закъсняла-вече и аз си пратих даннитена ракрак за идеята

  4. #34

    Подразбиране

    Много ще се радвам ак о ме включите и мен Благодаря Ви предварително

  5. #35

    Подразбиране

    Имам огромно желание да се включа, но проблема е че не мога да си създам пощенска кутия. Не знам какви са причините, но от сутринта до сега поне 50 пъти опитвам и всеки път ми се отваря страницата с поредното искане да си изпиша паролата. Смених паролите - пак същото. Не пише че паролата е грешна или не съдържа нужните знаци. Само ми иска отново и отново да я изпиша. Можете ли да ми помогнете?

  6. #36

  7. #37

    Подразбиране

    Надявам се и аз да се включа, дано не съм закъсняла

  8. #38

    Подразбиране

    Надявам се да включите и мен Писмото ми вече е в посочения имейл за контакти Поздрави
    Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правиш, а с миговете, които спират дъха ти

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Имам огромно желание да се включа, но проблема е че не мога да си създам пощенска кутия. Не знам какви са причините, но от сутринта до сега поне 50 пъти опитвам и всеки път ми се отваря страницата с поредното искане да си изпиша паролата. Смених паролите - пак същото. Не пише че паролата е грешна или не съдържа нужните знаци. Само ми иска отново и отново да я изпиша. Можете ли да ми помогнете?
    Маржи аз ще ти помогна. Прати ми на ЛС с какво потребителско име искаш да се регистрираш и каква парола искаш да сложа и ще го направим
    Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правиш, а с миговете, които спират дъха ти

  10. #40

  11. #41

    Подразбиране

    Най-после и аз си изпратих данните благодарение на anito_23!
    Дано не съм изпуснала срока за регистрация.

  12. #42

    Подразбиране

    Току що и аз видях че правите верига за Вилер и аз се включвам дано не съм изпуснала срока за записване.Желая успех на пощата .

  13. #43

    Подразбиране

    И аз изпратих e-mail

  14. #44

    Подразбиране

    моля помогнете ми и аз да се включа
    нова съм и не знам как става благодаря
    elizelikoli@ mail.bg

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    включих се и аз

Страница 3 от 19 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •