Няколко дни се радвахме на две другарчета - куче и коте. От снимката се вижда, че се разбираха добре. Сега имаме само куче, което е най-умното и послушно другарче. Няма нужда да му повтаряш, а е достатъчен само един поглед, понякога, за да разбере какво искаме от него. Харесвам и други животинки, но мисля, че трудно се гледат в апартамент. Има и друго, че затворени между панелите, те са малко като наказани. Кучето поне го извеждаме по 2 пъти на ден, а котките все ги тегли към природата, но рядко някой извежда котката си.


Нелка, остават ни хубавите спомени от снимките и не мисля, че трябва да тъжим по нашите изгубени приятелчета.
На последната ти снимка имам чувството, че мога да пипна котето - сякаш главичката му е извън екрана... Прекрасно създание!


Надежда, наистина е интересно къде се разхожда и спи твоят бял пухкав приятел. Нямам познати, които да са гледали зайче у дома. Разкажи за него, ако искаш.

Рени, твоето коте трябва да е с улегнал характер. Осем години не е малко за котка или бъркам? На село имаме котка, която прилича на твоята и това лято роди три приказни оранжеви котета.