Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Показване на 91 до 104 от 104
  1. #91

    Подразбиране

    И котките ми-много гальовни и игриви създания
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Богат е този който има приятели!

  2. #92

    Подразбиране

    Д.Стоянова с толкова милички създания си наистина богата!!!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #93

    Подразбиране

    Помогнете ми.Моите рибки гупи започнаха да измират,първо им залепват опашките и много трудно плуват и след това умират.Има ли ли сте подобен случай,на какво се дължи това слепване на опашките?

  4. #94

    Подразбиране

    Съществото което ми донесе много щастие и ми даде много истинска любов вече го няма! Изгубих любим член на семейството и верен приятел!!!Не знам дали болката ще отмине...изгубих част от себе си.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Богат е този който има приятели!

  5. #95

    Подразбиране

    Съчуствам на загубата ти!
    Много добре разбирам как се чувстваш , сигурна съм и че другите също разбират ситуацията! Единственото, което мога да те посъветвам от личен опит е да си преживееш мъката и когато се почустваш готова да отдадеш любовта си на друго обично същество!

  6. #96

    Подразбиране

    тотева , на мен също ми умират рибките. и аз не зная на какво се дължи това. зная , че есента и зимата умират повече рибки. зная , че е добре в такива случаи да се повиши температурата на водата с 1-2 градуса , но при мен и това не помага.

  7. #97

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toteva Виж мнение
    Помогнете ми.Моите рибки гупи започнаха да измират,първо им залепват опашките и много трудно плуват и след това умират.Има ли ли сте подобен случай,на какво се дължи това слепване на опашките?
    мила,дълго време съм имала голям аквариум!трябва да изолираш всички болни,температурата на водата да повишиш до 28-30 градуса!в водата се слага мастилено синйо/купуваш го от магазина-зоо/в зависимост колко е обема на аквариума ,ще попиташ колко капки.....махни всички растения-и те са заразени със сигурност!ОТ ИХТИО -ОТ 20 БОЛНИ-СЛЕД ЛЕКУВАНЕ СА МИ ОЦЕЛЯВАЛИ 5-6.ПОДДЪРЖАЙ ВОДАТА НА 26-27 ГРАДУСА!В ЗАВИСИМОСТ КОЛКО Е ТОПЛО В СТАЯТА...ако нещо не ти е ясно-питай!дано успееш да спасиш повече рибки!

  8. #98

    Exclamation да ви покажа и аз моите любимци!

    това са ЧЕРИ,ДЖИДЖА И ЛЪКИ С МАЛКИТЕ СИ!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #99

    Exclamation ЧЕРИ,ДЖИДЖА,ЛЪКИ

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #100

    Exclamation ЛЪКИ

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #101

    Exclamation ДЖИДЖА И ЧЕРИ

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #102

    Подразбиране Майра

    Да ви представя и аз моята кучка - Майра, порода Средноазиатска овчарка.
    На 8 декември ще навърши 1 година. Извънредно голямо диване. Много е умна и много своенравна. Опитва се понякога дори да се зъби на мъжа ми. Определено е наясно, че ми е любимка, и често пробва да ми се глези /а на него - не!!!/. В момента е 45 килограма, вече не мога да я водя, защото се дърпа като теле. А килограмите трябва да ги докараме до 70.
    Иначе е много породиста. Дядото е собственост на банкера Тилев, а бащата - на Косю Самоковеца. Сдобих се с нея почти случайно, и то за смешни пари. Просто хората прецениха, че ще я обичам и ще се грижа за нея.
    Това ми е третото куче и първо женско. Имала съм и папагал - зеленокрил ара.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #103

    Подразбиране

    Весела Коледа от моя домашен любимец и от мен!


  14. #104

    Подразбиране

    Реклама:
    Alis,много пухкав изгежда на снимката.Откакто преди няколко години заварих котката с 4-те лапи в тавата с гювеча -останах само с три домашни пюбимци: 2 сина и баща им.

Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •