Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 104
  1. #46

    Подразбиране Вашите истории

    Съжалявам, че не мога да ви пожака моя Черньо. Черен ангорски котарак. Вече е на една година /човешка/ и е много красив. Чисто черен с много голяма пухкава опашка.

  2. #47

    Подразбиране Домашни любимци

    Имам котенце и рибки

  3. #48

    Подразбиране

    Честито на rebosstobg!/как си избра ника,че не мога да го прочета и напиша на български/ Предизвикателство е да съчетаеш куче и коте,но още по_голямо рибки и коте.Желая ти много приятни мигове в общуването ти с тях.Аз имам куче и канарче и поварвай ми , общувам с тях като с хора.
    За да останеш,за да си потребен,за да те има ислед теб дори, ти всяка вещ и образ покрай тебе
    открий отново и пресътвори!

  4. #49

    Подразбиране

    Аз преди имах котарак и костенурки . Гадината ходеше и пиеше вода от аквариума с костенурките, а след това лягаше на островчето им и ги наблюдаваше . За щастие го беше страх от тях и само ги гледаше!

  5. #50

    Подразбиране

    А това е нашият любимец БИЖУ.И не само това .Той ни е детето,когато нашите деца са далече,той ни тешител,когато сме тъжни и участник в нашите забавления,когато сме радостни. С една дума нашето другарче и компания завсичко.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    За да останеш,за да си потребен,за да те има ислед теб дори, ти всяка вещ и образ покрай тебе
    открий отново и пресътвори!

  6. #51

    Подразбиране

    Да ви покажа и моето другарче не знам дали ще се види добре защото е черна моита котка Миглена и снимките са правени с пц камера
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #52

    Подразбиране

    Ето я и моята сладурана,казва се Меги и е на 6 години!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  8. #53

    Подразбиране другарче

    Едно от моите домашни любимчета на любимото му място
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #54

    Подразбиране

    Ето го и моя Рижо
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #55

    Подразбиране

    :wink: Мър-мър,много ви са хубави домашните другарчета
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  11. #56

    Подразбиране

    Мале всички имате чудесни котета Аз пък си имам тези мъничета
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #57

    Подразбиране

    Nellyyyy, хамстерчето ти е много сладичко
    Синът ми преди няколко години имаше цяло семейство. Две години вървяха много добре, но след това женската стана агресивна.Взе да напада мъжкаря и децата си и се наложи да ги раздилим, след което ги подарихме на различни хора.

    Костенурчето също е много сладко
    Водно ли е (в аквариум ли живее)

  13. #58

    Подразбиране

    Да живее във аквариум напълнен с около един пръст вода.Има си и островче на което да се качва
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #59

    Подразбиране

    Аз гледам кучета от седемгодишна, в момента съм на 26. В кариерата си гледач на животинки имам едни хамстер, два папагала, три кучета и няколко пъти съм завъждала риби . Когато бях бременна с дъщеря ми гледахме кучето, което и до днес си е вкъщи, два папагала - които намерихме изхвърлени през феврурари и риби - хищници, които пък точно тогава се размножиха. Семейството завършвахме ние с мъжа ми и големия корем .
    Днес и кучето ни е достатъчно и друго животно едва ли бих гледала, защото много пътуваме, а друго животно трудно ще развозваме из цяла България

  15. #60

    Подразбиране домашен любимец

    Реклама:
    :? Моят котарак е почти на 2 годинки. През деня е мил и нежен, но напоследък вечер стана много агресивен. Дебне и от засада се спуска и хапе по краката и ръцете. Това някакъв вид игра ли е или "дивото го зове" Ако е игра много е груба, защото всичките в къщи сме изподрани и нахапани Никога не сме го тупалкали, но май скоро и това ще се случи Миналата година го кастрирахме, колкото и да ни беше мъчно и най-вече съвестно, защото ароматизираше навсякъде и по цяла нощ не ни оставяше да спим Постоянно "пееше" Взехме го, когато навърши 1 месец и много си го обичкаме и ни е жал да се разделим с него
    Вие имате ли такива проблеми

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •