Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 104
  1. #76

    Подразбиране

    Ясно Имаш три домашни другарчета, които разчитат на грижите ти :wink:
    Но знаеш ли пък някой ден един от тримата може да реши, че сам може да се грижи за някое животинче а ти да му се радваш от страни

  2. #77

    Подразбиране

    Ето моето най-скъпо същество Казва се Цезар и вече 11 години ми е верен приятел!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Богат е този който има приятели!

  3. #78

    Подразбиране домашни любимци

    Цитат Първоначално написано от Д.Стоянова
    Ето моето най-скъпо същество Казва се Цезар и вече 11 години ми е верен приятел!
    Цезар е много красив Харесвам колитата Действително по-верни животни от кучетата няма

  4. #79

    Подразбиране Re: домашен любимец

    [quote="rebostobg"]:? Моят котарак е почти на 2 годинки. През деня е мил и нежен, но напоследък вечер стана много агресивен. Дебне и от засада се спуска и хапе по краката и ръцете

    Моят е на 3 години. Прави същите изпълнения, но по мои наблюдения, го прави когато прецени, че не съм му обърнала достатъчно внимание - например, когато сутрин бързам за работа и не отделя време за него, когато ме заведе до купичката си за хранене, а аз не я напълня веднага и др. подобни моменти. Това разбира се е само мое мнение - не съм професионалист, макар че с тия три деца сме гледали какви ли не животинки в къщи.
    А консултира ли се с ветеринар

    Момичета, домашните ви любимци са прекрасни Нека ви носят много радостни моменти
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  5. #80

    Подразбиране домашни любимци

    Консултирах се с ветеринар и той ми каза, че това не е характерно за домашните котки И точно това предположи, което каза и ти, че когато не му обръщаме достатъчно внимание, възможно е да прояви агресия Нали знаеш, котка като влезне в къщи, става господарка на дома, а хората, които се грижат за нея , нейни слуги

  6. #81

    Подразбиране

    Да, натам вървят нещата Но какво да се прави - всяко животинче, което отглеждаш ти е мило и се примиряваш с характера му, нали
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  7. #82

    Подразбиране домашно другарче

    Колкото и поразии да ми прави в къщи, не бих могла да се разделя с него

  8. #83

    Подразбиране


    Много красиви любимци сте показали.Да са ви живи издрави!Аз гледам в момента
    трето коте.То вече е 6г котарак.Понякога ми прави проблеми,но пък е и умен ,
    ако може така да се каже за котка.Сам отваря всички врати и освен това ползва тоалетната чиния при нужда.Не успях да прикача снимка,но ще опитам отново.

  9. #84

    Подразбиране


    Eто го и него:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #85

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Katerina

    Много красиви любимци сте показали.Да са ви живи издрави!Аз гледам в момента
    трето коте.То вече е 6г котарак.Понякога ми прави проблеми,но пък е и умен ,
    ако може така да се каже за котка.Сам отваря всички врати и освен това ползва тоалетната чиния при нужда.Не успях да прикача снимка,но ще опитам отново.
    Много е сладко котето, да ти е живо и здраво и да те слушка и радва
    А това, че ползва тоалетната чиния при нуижда направо ме разби . Издай каква е тайната. Има ли шанс да се научи и моята така? Аз също в момента гледам трета котка, но едва успях да я отуча от котешката тоалетна ( всичко в къщи ставаше в пясък) и сега ходи в един леген
    Чрез въображението си можем да си представим светове, които бихме могли да създадем, ако използваме потенциала си.

    http://adelina81.multiply.com/photos
    http://www.goblenite.com/gobelins_gallery_323.html

  11. #86

  12. #87

    Подразбиране

    Много сладък мацарак и сигурно е много игриво

  13. #88

    Подразбиране

    Игрив е да но е доста дебеличък...много послушен и гальовен...

  14. #89

    Подразбиране нещо

    Аз си имах морско свинче и папагали,но сега са в дома на брат ми,а в момента имам хамстер и рибки.Съжалявам,но не разполагам с цифров фотоапарат,за да ги снимам.Децата пък много искат да имат персийско или ангорско коте,но по нататък може и това да стане,ако се намери някой да ми подари,с удоволствие бихме се грижили за него.Брат ми имаше ангорска котка,която чакахме да ражда,но горката я сполетя беда,беше прегазена от кола

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Всички имате прекрасни животинки,и вярвам че общуването с тях ви носи много радост!Аз обожавам животните,искам да имам цял зоопарк (което ми създава доста проблеми в къщи ) и мисля,че можем да научим много от тях!
    Ето някои от прекрасните същества които ме правят щастлива
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Богат е този който има приятели!

Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •