Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 104
  1. #1

    Подразбиране Домашно другарче

    Какво животинче си имате у дома?
    Или какво бихте желали да си вземете?



    Ето моето, което вече го няма.
    Не живя дълго и засега не искам да си вземам ново другарче- боя се от болест и при него.






  2. #2

    Подразбиране

    Това е моето ангорско мини заиче Коки.Много е мила и галйовна,и страшно обича да и сресвам козинката.Освен нея имам и 4 мини хамстерчета!

    Nelka mnogo syzhaljawam za kotenceto mnogo e tyzhno
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Олеее,

    Ама възможно ли е чак толкова бяла и пухкава животинка!!!
    Блазе ти, Надежда!
    Хамстерите знам че могат да са забавни, но те живеят много кратичко, нали?

    На мен все това ми е в главата...
    Случи ни се два порeдни пъти през последните години и сега не смея.
    Много е тъжно да гледаш как животинка се мъчи и да не си в състояние да и' помогнеш след като и докторът не може.

    Да са ти живи и здрави всички приятелчета у вас и да те радват все така!


    Eto o6te edna snimka:

  4. #4

    Подразбиране

    Нелка, много съжалявам за котенцето. Съчувствам ти, защото и на нас ни се случи два пъти да ни умират котараците и аз бях си обещала, че повече няма да си вземаме коте. Обаче преди 3 години през зимата в най-големия студ, като се връщахме от село с влака, на гарата намерихме едно котенце - селско, което явно се беше загубило и много плачеше. Естествено, съжалихме го и го взехме в последния момент, преди да дойде влака. Вече 3 години си го гледаме, да чукна на дърво, не се е разболявало сериозно и е много забавен котарак, а е и малко дългокосмест. Снимката на аватара ми е на нашия котарак. Сега нямам време, защото тръгвам за работа, но довечера ще пусна някоя снимка.
    Надежда, това сладко зайче как го гледаш - в аквариум като хамстер ли или си ходи из къщата? Ако е пуснато свободно, нямаш ли проблеми с хигиената му? Винаги съм се чудила как се гледат зайчета в апартамент.

  5. #5

    Подразбиране

    Нелка много съжалявам за това което се е случило със котенцата ти Аз нямам домашни любимци (стигат ми децата), като ученичка няколко пъти съм гледала зайчета - е не като на Nadezhda породисто, но бяха много много сладки, естественно имаше много броблеми със хигиената им и много проблеми със нашите и затова повече нищо не съм гледала. Сега понеже живея в къща има на двора няколко котки и едно вързано куче - но те не влизат никога вътре не мога да си позволя при малки деца да имам домашно животно.

  6. #6

    Подразбиране

    Нелка, много съжалявам! Котенцето е толкова сладко! Жалко! Аз няма да забравя когато умря на сестра ми кученцето...
    Аз имам 2 котки
    Само че снимките, които имам са малко размазани...чудя се дали да ги слагам...

  7. #7

    Подразбиране

    Милото коте наистина съжалявам Нелка. Надявам се в бъдеще съдбата да заглади болката и ви донесе дълги години радост с нов любимец.

    Мишел е вече почти на 8, взех я от много малка и тя си ме има за майка, не се отделя от мен (а и аз от нея
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Няколко дни се радвахме на две другарчета - куче и коте. От снимката се вижда, че се разбираха добре. Сега имаме само куче, което е най-умното и послушно другарче. Няма нужда да му повтаряш, а е достатъчен само един поглед, понякога, за да разбере какво искаме от него. Харесвам и други животинки, но мисля, че трудно се гледат в апартамент. Има и друго, че затворени между панелите, те са малко като наказани. Кучето поне го извеждаме по 2 пъти на ден, а котките все ги тегли към природата, но рядко някой извежда котката си.


    Нелка, остават ни хубавите спомени от снимките и не мисля, че трябва да тъжим по нашите изгубени приятелчета.
    На последната ти снимка имам чувството, че мога да пипна котето - сякаш главичката му е извън екрана... Прекрасно създание!


    Надежда, наистина е интересно къде се разхожда и спи твоят бял пухкав приятел. Нямам познати, които да са гледали зайче у дома. Разкажи за него, ако искаш.

    Рени, твоето коте трябва да е с улегнал характер. Осем години не е малко за котка или бъркам? На село имаме котка, която прилича на твоята и това лято роди три приказни оранжеви котета.


  9. #9

    Подразбиране

    Ето го и нашият домашен любимец или както го наричам аз-третия син.
    Това е чинчила и се казва Чичи.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Още една снимка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Това е животинчето с най-мека козина в света.Много е забавно,но и доста бели направи.Изяде ми кабела на микровелето.

  12. #12

    Подразбиране

    Забравих да спомена и двете булонки(майка и дъщеря) и двете котки(все от улицата спасени) и един ужасно креслив папагал,които са у свекърва ми.По принцип са наши,но са на отглеждане у бабата.

  13. #13

    Подразбиране

    Историята ми с Коки започна в началото на лятото.Със съпруга ми ходихме на излозхба на домашни животни и там видях за първи път ангорски заек и направо се влюбих в него.Тогава реших на всяка цена и аз да си имам един,но ангорските заици са огромни(достигат до 3-4 кг),а апартамента ни не е от най-големите и затова се спрях на мини версията(дотигат до 1,5 кг).Отне ми 6 месеца докато намеря Коки,наложи се да ходим чак до Хага заради нея.Тази порода зайци е наистина само за хора с много свободно време защото се нуждаят от много грижи.Всеки ден сресване и смяна на тоалетната,всеки три дена смяна на постелята,всеки два месеца подстригване и рязане на нокти,ваксинации още куп неща.За хигиената нямам проблеми, Kоки се научи да ползва тоалетна,а когато я пускам да играе застилам килима с една стара покривка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Това е нейната площадка за игра
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •