Показване на 1 до 3 от 3
  1. #1

    Exclamation Грешен ключ към гоблен на Вервако

    Здравейте, реших, че тук е мястото да споделя за една грешка, която открих в ключа на гоблена Нежност на Вервако.

    Започнах да шия гоблена по този ключ тук http://picasaweb.google.com/zdravka7...95794766323650

    Благодаря на авторката на албумчето в Пикаса, че използвам част от колекцията й за нагледен материал. Здравче,


    и още в началото видях, че има обърнати цветове в преливането
    Грешката е в размяната на символите на два конеца - 3032 отговаря на символа прозорче с решетка, а 3782 отговаря на празното прозорче, като размените по този начин конците ще получите верния ключ към гоблена.

    Надявам се да съм била полезна за любителите на този гоблен и ви пожелавам приятно шиене

    Ето как изгеждаше гоблена преди да разшия и след това:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Аз го уших точно по този ключ и много съжалявам, че не се усетих тогава. Виждах, че нещо не е точно така, но не ми мина през ума, че може ключа да е грешен Вече отдавна е готов и ще върви така

  3. #3

    Подразбиране

    Реклама:
    Ами аз като започнах да го шия и ми вадеше окото това нещо, просто не ми харесваше. В първия вариант ми приличаше на снимка от 4Д ехограф, за това като обърнах конците видях, че така се получава по-добре.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •