Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 47

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз сутринта си купих в-к,но нямам време да го отворя ,но при тази новина оставям всичко и сядам да го прочета.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз съм абонирана за вестника, но чак сега в обедната почивка го разгръщам и то благодарение на Ния,сигурно чак довечера щях да го прегледам.
    Браво момчетаГордеем се с вас, моите уважения!!!

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Temenuzhka Виж мнение
    Браво момчетаГордеем се с вас, моите уважения!!!

  4. #4

    Подразбиране

    И от мен Браво! И стига с тия предразсъдъци за "нежните" занимания на мъжете - само могат да им завиждат другите мачовци ! Сега остава и да ги разконспирираме кой кой е и ще спя спокойно

  5. #5

    Подразбиране

    Браво на Роси за статията - нека повече хора разберат за това хоби!
    Браво и на момчетата, които създават толкова красота!

  6. #6

    Подразбиране

    Предлагам на господата от форума да посетят темите"да се покажем" и професионално представяне . Не мисля че има нещо лошо да се представят. Поздравявам ги за прекрасното хоби което са избрали !!!

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Предлагам на господата от форума да посетят темите"да се покажем" и професионално представяне . Не мисля че има нещо лошо да се представят. Поздравявам ги за прекрасното хоби което са избрали !!!

    Господата от статията са доста известни във форума / с едно изключение/ . Мислех, че разпознаването никак няма да ви затрудни

  8. #8

    Подразбиране

    От пръв поглед разпознах Миро и Галин, но мисля че и Велизар от Стара Загора сме срещали във форума.

  9. #9

    Подразбиране

    Браво колеги,Ама какво значи женски работи,вижте че най-добрите готвачи са мъже ,има мъже шивачи,фризьори.... То всичко си е до ген и да ти идва отръки!

  10. #10

    Подразбиране

    От стари гобленарки занам,че най-хубавите гоблени са избродирани от мъже.В нашият град познавам няколко такива мъже.


  11. #11

    Подразбиране

    Поздравления и от мен, момчета !
    Пожелавам ви още много и красиви гоблени !

  12. #12

    Подразбиране

    момчета достойни сте за възхищение, поздравления и за прекрасните ви творения

  13. #13

    Thumbs up

    Благодара за хубавите думи и пожелания. Трябва да се взема в ръце и да го довърша тоя гоблен, но пусто време не остава
    A LONE RIDER

  14. #14

    Подразбиране

    Az malko im zavijdam na mashkoto saslovie,zashtoto imat poveche vreme da shiat gobleni,a nie dokato oshetame,detsata,rabotata...

  15. #15

    Подразбиране

    Поздрави на мъжете гобленари.Моят мъж бродира от години и го прави перфектно.Както се казва ,,Те ми се смеят че съм различна -аз им се смея че са еднакви.,, Забавлявайте се момчета.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •