Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 47
  1. #1

    Подразбиране МЪЖЕ ГОБЛЕНАРИ

    В днешния вестник 24 часа има материал за мъжете гобленари. Някои от тях са наши съфорумци. Ако не успеете да си го набавите,ще се опитам по-късно да го снимам и да го пусна тук. Автор на материала е нашата съфорумка Роси Сандулова.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    Май не "някои", а "повечето" герои от тази статия са от нашия форум. Тъкмо мислех да пусна новината и НИЯ ме изпреварила! А на Rosi22за публикацията!

  3. #3

    Подразбиране

    Много интересно навсяка цена пусни матеряла да го видим

  4. #4

    Подразбиране

    О много мило , поздрави на Роси и аз сейнтересувам от статията и ще чакам . Моля
    alunagalia@libero.it



  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Май и аз ще ходя да си купя вестника - предизвикахте ме
    Аз тук само за един мъж гобленар се сещам - имало и други...Изоставам...
    Просто съм се изумявала винаги на желанието на тези мъже да бродират - твърде нехарактерно хоби за тях - но е факт. Че дори и по-вече могат от нас.

  7. #7

    Подразбиране

    Интересно!Отивам за вестника.

  8. #8

    Подразбиране

    Ще се видим след малко.отивам да си купя вестник!

  9. #9

    Подразбиране

    Изпълнявам си обещанието
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #10

    Подразбиране

    Поздрави за нашите съфорумци,а и за всички мъже,които не крият това свое увлечение.Не смятам,че има от какво да се срамуват.
    Братовчед ми обичаше да плете на една кука,но след подигравките,които отнесе се отказа

  11. #11

    Подразбиране

    Blagodaria!
    alunagalia@libero.it



  12. #12

    Подразбиране

    Браво КОЛЕГИ, че ви има!
    Възхищавам се на такива мъже. Не мога да повярвам, че съществуват дори...

  13. #13

    Подразбиране

    Shte me izvinite,che mi seskapa kirilitsata.No niama nishto po-hubavo ot tova chovek da nameri otdushnik za dushata si.A v kraina smetka mai na vremeto goblenite sa se shieli ot maje

  14. #14

    Подразбиране

    Момичета,тук сред нас има един мъж гобленар,чийто баща е депутатИ той е бил попитан дали иска да бъде включен,но добре че е отказал.Щеше да стане голямо шоу и цял живот нямаше да се отърве ако беше излезнала снимката му
    Но аплодисменти за мъжете смелчаци...

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Писателката Беатрикс Потър,която е написала извесните приказки за зайчето Питър,има една много хубава приказка на име "Шивачът от Глостър".В нея главният герой е един шивач-бродировач.Той е бил най-изкусният с иглата,до такава степен,че чак мишките са се научили от него да бродират съвършенно...Историята помни много мъже с таланта да бродират гоблени и те са толкова много,че няма да ми стигне ден да ги изреждам.Става въпрос само за тези,които са известни,а още колко неизвестни има?Не виждам какъв е проблема за съвременните мъже,че бродирали?Нима ние жените не правим неща,които се смятат за мъжки???Освен всичко в легендите за Дядо Коледа се казва,че когато не разнасял подаръци ,шиел своите огромни гоблени,за да покриват стените на къщата му.Когато става въпрос за ХОБИ ,никога не разделям,мъжете от жените,без значение какво вършат двата пола!За мен това са хора,отдадени на една любов,която по никакъв начин не пречи на околните.Е все ще се намерят умници,на които им пречи,че някой диша,но без това живота не може!Да не забравяме и великият Нострадамус,че е шиел гоблени!И за да завърша своя монолог,ще добавя,че сред нас мъжете гобленари са срещнали много приятели и споделяне на една и съща страст,както и съмишленници в своето хоби!Вярвам,че поне деведдесет процента от нас мислят,като мен!

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •