Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 47
  1. #16

    Подразбиране

    Аз сутринта си купих в-к,но нямам време да го отворя ,но при тази новина оставям всичко и сядам да го прочета.

  2. #17

    Подразбиране

    Аз съм абонирана за вестника, но чак сега в обедната почивка го разгръщам и то благодарение на Ния,сигурно чак довечера щях да го прегледам.
    Браво момчетаГордеем се с вас, моите уважения!!!

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Temenuzhka Виж мнение
    Браво момчетаГордеем се с вас, моите уважения!!!

  4. #19

    Подразбиране

    И от мен Браво! И стига с тия предразсъдъци за "нежните" занимания на мъжете - само могат да им завиждат другите мачовци ! Сега остава и да ги разконспирираме кой кой е и ще спя спокойно

  5. #20

    Подразбиране

    Браво на Роси за статията - нека повече хора разберат за това хоби!
    Браво и на момчетата, които създават толкова красота!

  6. #21

    Подразбиране

    Предлагам на господата от форума да посетят темите"да се покажем" и професионално представяне . Не мисля че има нещо лошо да се представят. Поздравявам ги за прекрасното хоби което са избрали !!!

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Предлагам на господата от форума да посетят темите"да се покажем" и професионално представяне . Не мисля че има нещо лошо да се представят. Поздравявам ги за прекрасното хоби което са избрали !!!

    Господата от статията са доста известни във форума / с едно изключение/ . Мислех, че разпознаването никак няма да ви затрудни

  8. #23

    Подразбиране

    От пръв поглед разпознах Миро и Галин, но мисля че и Велизар от Стара Загора сме срещали във форума.

  9. #24

    Подразбиране

    Браво колеги,Ама какво значи женски работи,вижте че най-добрите готвачи са мъже ,има мъже шивачи,фризьори.... То всичко си е до ген и да ти идва отръки!

  10. #25

    Подразбиране

    От стари гобленарки занам,че най-хубавите гоблени са избродирани от мъже.В нашият град познавам няколко такива мъже.


  11. #26

    Подразбиране

    Аз съм се представил вече , благодаря за добрите думи
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  12. #27

    Подразбиране

    Аэ също съм се представил вече ,но с малка част от моите творения.Ще показвам по малко за да бъде по интересно

  13. #28

    Smile

    Изключително се зарадвах и аз на статията във вестника, докато се прибера в къщи да си пусна мнението, то станали две страници с поздравления! Браво на мъжете!

  14. #29

    Подразбиране

    на мъжете гобленари!Желая много успехи на всички!

  15. #30

    Smile

    Реклама:
    Имам си една мечта да се срещнем гобленарите от цялата страна .Браво на колегите мъже.Пожелавам им много творчески успехи.

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •