Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 47
  1. #31

    Подразбиране

    Az malko im zavijdam na mashkoto saslovie,zashtoto imat poveche vreme da shiat gobleni,a nie dokato oshetame,detsata,rabotata...

  2. #32

    Подразбиране

    Поздрави на мъжете гобленари.Моят мъж бродира от години и го прави перфектно.Както се казва ,,Те ми се смеят че съм различна -аз им се смея че са еднакви.,, Забавлявайте се момчета.

  3. #33

    Подразбиране

    Поздравления и от мен, момчета !
    Пожелавам ви още много и красиви гоблени !

  4. #34

    Подразбиране

    момчета достойни сте за възхищение, поздравления и за прекрасните ви творения

  5. #35

    Thumbs up

    Благодара за хубавите думи и пожелания. Трябва да се взема в ръце и да го довърша тоя гоблен, но пусто време не остава
    A LONE RIDER

  6. #36

    Подразбиране

    Приемете моите почитания за смелостта да "си признаете",че имате такова хоби...не всички биха го направили....РАДВАМ ВИ СЕ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ И Е ПРИЯТНО ДА СТЕ СРЕД НАС!

  7. #37

    Подразбиране

    здравейте и хубав празник.Когато човек прави нещо от сърце независимо дали е мъж или жена резултатът е чудесен .Мъже занимавайте се с това което харесвате

  8. #38

    Подразбиране

    Имах възможността да видя прекрасните работи на Миро и трябва да ви кажа, че не мога да му стъпя на малкия пръст. За това изказвам искрените си почитания на всички мъже-гобленари.

  9. #39

    Подразбиране

    ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА "НАШИТЕ ГОБЛЕНАРИ". МАЙСТОРИ СА СИ МОМЧЕТАТА!!!
    ПОЖЕЛАВАМ ИМ ОЩЕ ПОВЕЧЕ ВДЪХНОВЕНИЕ И КРАСОТА ДА ИЗЛЕЗЕ ИЗПОД СРЪЧНИТЕ ИМ ПРЪСТИ.
    А ЗА РОСИ - ДА Е ВСЕ ТАКА АКТИВНА И ДА ПОПУЛЯРИЗИРА ТОВА ПРЕКРАСНО ИЗКУСТВО.

  10. #40

    Подразбиране

    Ей, как съм пропуснала тази хубава темичка Обаче веднага реших да се включа с моите поздравления към колегите-гобленари : момчета!!!
    По съвпадение точно днес спорихме с мой колега от службата - Какви са тези глупости, това не е мъжка работа, и тем подобни простотии. Много присърце взех нещата и му зададох само няколко въпроса :
    Ти чувал ли си да има жени-художници? - Е, има разбира се!- много възмутен, че го смятам за невеж , ми отговаря той.
    А чувал ли си за мъже-художници ? - отговори ми само с утвърдително изръмжаване, явно разбра накъде бия.
    Е, каква е разликата, освен в уреда - четка или игла, с който се полагат цветовете ? - нещо измънка по отношение на роднините ми, или поне аз така подочух и се изнесе бързо по неотложни служебни въпроси
    Така че , момчета, трябва да ви защитаваме и да ви ръкопляскаме

  11. #41

    Подразбиране

    И аз със закъснение се включвам по темата, но искам да изкажа своето възхищение към мъжете гобленариЗа мен това са хора, ценящи красотатаПрекланям се пред всеки мъж, намерил време да сподели хобито си с нас.И както има жени стругари, защо да няма и мъже гобленари.
    Да сте живи и здрави да показвате и обменяте опит с нас

  12. #42

    Подразбиране

    Мога само да кажа браво на вас мъже !

  13. #43

    Подразбиране

    ВЪЗХИЩАВАМ ВИ СЕ И ЩЕ СЕ ОПИТАМ ДА ВИ НАСТИГНА ПО МАЙСТВОРСТВО-ВИЕ СТЕ СТРАХОТЕН СТИМУЛ ЗА МЕН
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #44

    Подразбиране

    Браво на мъжете гобленари.Аз имам двама познати, които шият гоблени и те го правят с по-голямо усърдие от нас. Поздравявам всички тях и им желая още дълго да ги държи тръпката на гобленарството.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    izvinqvam se za latinicata,no tolkova se vazhitih na tezi maje.....s golqqqqqqqmo zakasnenie(samo 3 god.) izkazvam svoite pozdravleniq i neka za vbadeshte namirat oshte po -golqm stimul za da pravqt oshte po golemi krasoti .....i stradaite ot nepukizam kam horskite prikazki.......

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •