Показване на 1 до 14 от 14
  1. #1

    Question Цени Ариадна-Анхор?

    Предварително се извинявам ако се повтаря въпроса,но ме интересува каква е цената на едно чиле Ариадна и Анхор?Искам да попитам и какъв е метража на едно чиле?

  2. #2

    Подразбиране

    В Силистра : Анхор - 8 метра , 0,75 лева
    за Ариадна - незнам
    ползвам Пъпетс - 8 метра , 0,25 лева

  3. #3

    Подразбиране

    В Добрич Анхор и ДМЦ са по 0.80 лв. Ариадна ,Пъпетс -0.35Лв.

  4. #4

    Подразбиране

    В Хасково ДМЦ- 0.80ст, Пъпетц -0.40 , Ариадна- 0.35, Анхор не съм срещала

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    В Силистра : Анхор - 8 метра , 0,75 лева
    за Ариадна - незнам
    ползвам Пъпетс - 8 метра , 0,25 лева
    Дида, къде го има този Анхор по 0.75 лв., в кой магазин?Аз под 0.90 лв. в Силистра Анхор не съм срещалаБеше 0.80, но го вдигнаха от известно време на 0.90, а ДМС само на едно място намерих за 1 лв.

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Temenuzhka Виж мнение
    Дида, къде го има този Анхор по 0.75 лв., в кой магазин?Аз под 0.90 лв. в Силистра Анхор не съм срещалаБеше 0.80, но го вдигнаха от известно време на 0.90, а ДМС само на едно място намерих за 1 лв.
    От Цум ги купих декември.Не знаех, че толкова са им вдигнали цените.
    Съжалявам, ако съм подвела някого.

  8. #8

    Подразбиране

    И в Сливен Анхор е по 75 ст., но само в един магазин. В другите стига до 90 ст. А цената на Ариадна последния път беше 30 ст. в единия магазин и 35 ст в другия.

  9. #9

    Подразбиране

    В Пловдив в магазин Мистър Гоблен- Анхор е 85 ст., а Ариадна-35 ст.

  10. #10

    Подразбиране

    В София в магазина на "Граф Игнатиев" "Анхор" е по 75 стотинки. Преди беше 80, но са ги намалили.

    Информацията ми е съвсем актуална, тъй като пазарувам там редовно.

  11. #11

    Подразбиране

    ех. къде тив Силистра намаления тук всичко само се вдига .Анхор по 0.90 и 1 лев ДМС по 1.00лв а пъпетс 0.45 най евтини са българските но никога не съм купувала.

  12. #12

    Подразбиране

    А в Ямбол - Ариадна са 60 ст р а Пъпетц - 50 ст . Монопола е пълен , ама има само две магазинчета за конци
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  13. #13

    Подразбиране

    Аз се чудя защо ямболлийки идват в Сливен за конци, а то защо било!

  14. #14

    Подразбиране

    Реклама:
    При нас в Хасково в магазина на Орфей има Анхор 8м- 0,70 лв, Ариадна 8м- 0,40 Пъпетс 8м- 0,35 лв , а на центъра зная със сигурност че ДМС е 0,85 и в трите магазина, където го предлагат

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •