Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 77
  1. #16

    Подразбиране

    Бамби,

    От жълтък може и целувки да направиш: виж Nо.13
    А иначе един баварски крем... не знам да има човек, на когото той да не се харесва.

    И е истина че е заразително тук: аз слязох за да си препиша рецептата за една торта (че съм останала без... :wink: )

    Иначе обикновени целувки аз поне правя като бия белтъка първо на най-ниската скорост на миксера и след като се разпени, минавам на макс. Когато се е получил "сняг", започвам постепенно да добавям захарта докато изразходвам предвидената. На един белтък: 50-60 г захар.


  2. #17

    Подразбиране

    Ауу, супер идейка!
    Тъкмо ми останаха два жълтъка от снощи. Само малката да легне и ще ги направя и тези целувки!
    Много, много ти благодаря!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #18

    Подразбиране

    Спорна работа, Bambi!

  4. #19

    Подразбиране

    Уф, сега пък нямам нито орехи нито бадеми вкъщи.
    Мъжът ми е извън града и му се обадих да донесе като се прибира, но това ще станане чак към 12ч.
    И аз съм един карък...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #20

    Подразбиране

    Ами ако е само за жълтите целувки, никак не е фатално да кареш и без ядки.
    То отива само лъжица ядки за тях, но не е беда да направиш сладките и без тази подробност. На тях ванилията ум дава вкус, другото е по-скоро украса.
    Би могла да ръснеш нещо друго: мъничко кафява захар може би? Не знам какво би станало с няколко прашинки какао, примерно?
    А определено може без каквото и да е.
    Хайде пак успех, а аз се качвам горе при бродерията.

  6. #21

    Подразбиране

    Ето го резултата.
    Реших да им настържа шоколад.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #22

    Подразбиране

    Бамби, браво за всички сладки, които правиш! А целувки направи ли? Не съм пекла скоро, а няма да ми се разсърдят в къщи, ако им опека. Не съм сигурна в температурата. Знам, че има значение и печката, но при желание, може да се пробва няколко пъти.

  8. #23

    Подразбиране

    Ами целувки от белтъци няма да правя. Oтказах се, точно защото разбрах, че трябва сума ти време да ги суша във фурната и накрая я станат-я нестанат, а струват стотинки на магазина.
    Но мисля да направя една торта с помоща на Djemma.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #24

    Подразбиране

    Бамби, СТРАХОТО!!
    Виж как неволята все още продължава да е добър учител!
    Спорна неделя!

  10. #25

    Подразбиране

    Eто ги и моите сладки по рецептата за "Звездички".
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #26

    Подразбиране

    Скарлет,

    Благодаря за снимките и поздрав за резултата!
    Прекрасно са ти цветовете, виж колко са различни от тукашните!
    Нали всичко стана много красиво и си доволна? Кой знае каква е радост у дома!

    Лек ден нататък!

  12. #27

    Подразбиране

    За радост все още не мога да кажа,защото малчуганите събота и неделя ги разпределям у бабите(да не скучаят) и използвах,че ги няма и направих сладките.Сега ги чакам да си дойдат и ще им ги покажа,ще ги почерпя,след,което тихомълком ги скривам за Коледа.

    Иначе таткото беше много доволен,че имам занимание и както той се изразява "не го занимавам с глупости",т.е. да обикаляме по магазините.

  13. #28

    Подразбиране

    Абе хора, разкажете за един мъж, който обича да ходи по магазини!!!!!!!!!!!!
    Никога не съм чувала за такъв.
    А после природата била съвършена! Ами глупости! Двата пола сме точно от две различни галактики!

  14. #29

    Подразбиране

    И аз не съм срещала мъж,който обича да пазарува.
    Според моя мъж във всички магазини има едно и също,така,че нямало нужда да обикаляме.Влизаш,купуваш и си тръгваш,ето това е неговата философия.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Аааа, за пазаруване дума да не става, но когато го ''изтървем'' в магазин за бурмички или не дай си боже в магазин за рибарски ''такъми''/принадлежности/, елате и го гледайте.....
    ..::Gobelin World::..

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •