Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 77
  1. #31

    Подразбиране

    Искам и ааааз такава глазура!!!
    Момичета тези зведички направо ме побъркват вече! Аз че ще замеся пак едно тесто- ще замеся, но все си мисля, че няма да успея да я докарам така тази украса.
    И колко е лъскавичка само... Ееех, красота...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #32

    Подразбиране

    Strais,

    Да си призная, и аз съм по бурмичките и дрелките...
    Ама май и там пак повече се бавя от половинката.
    А за другите магазини- точно както е със Скарлет, ако може даже се купува без да се пробва!!

    Бамби, за курабийки с глазура може да си ползваш каквото и да е тесто, не е нужно да е описаното , нито да е коледно.

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от strais
    Аааа, за пазаруване дума да не става, но когато го ''изтървем'' в магазин за бурмички или не дай си боже в магазин за рибарски ''такъми''/принадлежности/, елате и го гледайте.....

    strais,за рибарските такъми и аз знам какво е.Преди да се родят децата,мъжът ми казваше,че постоянно купува за да си направи хубаво оборудване за риболов.Това обаче с копуването продължава и до днес,само,че оправданието сега е:"За децата,бе жена!!!" :wink:

  4. #34

    Подразбиране

    Момичета, с вас е много приятна неделята!
    Скарлет, много свежи и весели курабийки! Аз още не смея да се престраша (за бисквитки с глазура) и май ще е по-добре да се радвам на вашите успехи.


  5. #35

    Подразбиране

    Мислех да не правя повече сладки, обаче с тези красиви целувки от жълтъци, не мога да издържа, още повече, че ми останаха 3 жълтъка от глазурата за медената къщичка и елхата. Отивам да правя доза и половина от сладките, очаквайте резултата.

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от alys
    Момичета, с вас е много приятна неделята!
    Скарлет, много свежи и весели курабийки! Аз още не смея да се престраша (за бисквитки с глазура) и май ще е по-добре да се радвам на вашите успехи.

    alys,не му мисли много. :wink: Както си стоиш,изведнъж си кажи:"започвам" и се захващай.Така и желанието е по-голямо,а и ако сте забелязали най-хубавите неща се получават,когато не се каним и не ги плануваме. :wink:

  7. #37

    Подразбиране

    Ето ги жълтъчните целувки. Ама те били много нежни. Наистина за пръв път чувам за такива целувки, но ще ги правя и за напред, мерси Нели за рецептата.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #38

    Подразбиране

    Джемма, на колко градуса ги пече?

  9. #39

  10. #40

    Подразбиране

    Съвсем изключих, че Нелка е написала в рецептите за температурата. Попитах по инерция, защото все това ми е проблем кое на колко градуса се пече.

  11. #41

    Подразбиране

    Поздрав, Джемма!

    Знаеш ли как ме зарадва задето опита да ги направиш и ги хареса!!
    Те не са на вкус като белтъчените, а са точно както казваш: неjни едни такива. Смешни.

    Хаде лека вечер нататък!

  12. #42

    Подразбиране

    О, аз и другите ти рецепти много харесах, ама сега вече няма да ги пробвам, много ще станат (35 вида е непосилно да ги изядем ). Но си ги копирах за други поводи.

  13. #43

    Подразбиране

    Ох, като ги гледам тия целувки, май ще взема да се пробвам, пък и с тия коментари за тях... :wink:

  14. #44

    Подразбиране

    Домашни бисквити

    1 чаена чаша царевично нишесте (тип Ванилия или Банан - това са нишестените кремчета, но да не е пшенично нишесте)
    1 чаена чаша захар
    200 г заквасена сметана
    250 г маргарин
    брашно (около 500 г - да стане меко тесто)
    1/4 ч. л. сол
    1/2 ч.л. сода бикарбонат, погасена с малко оцет

    От продуктите се замесва меко тесто, разточва се на кръг с дебелина 6-7 мм, поръсва се със захар на пясък и се нарязва с чаша или формички. Пекат се в леко намазана тава или върху хартия, подложка за печене до леко порозовяване на 150 градуса (Целзий).

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Чудна темичка се е оформила тук, а аз да я изтърва.Скарлет справила си се чудесно със сладките, а забелязах, че освен формичките и сервизите ни за хранене са еднакви Само дето в моя няма от тези сладки.Аз направих меденките, снимани са и скоро ще ми видите творението.
    Споменавате, че искате пример за мъж, който обича да ходи по магазините - моя девер.Обаче....аз съм омъжена за брат му, който си е класически пример , а на всичко отгоре веднъж се разхождам в един търговски център с малкия и той ми вика "Хайде бе мамооо, само ходим от магазин на магазин " А е само на 5 години.Явно му е заложено в кръвта.Ох, и историите с рибарските такъми ми е позната.Моя мъж все ми вика за рождения ден да ми купел някоя въдица , а последния път вика "Добре де като не искаш въдица, не искаш ли две зимни гуми за колата" Е, накрая по мой избор се сдобих с нова ютия.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •