Показване на 1 до 7 от 7

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аби, идеята ти е похвална, но ми се струва, че това ще е най-малко посещаваната тема - че кой би искал да гледа грозотии , при това доброволно
    Виж, ако искаш да съберем материал и да го пратим на кметовете си - това е друга работа !
    Ама да си правим албумчета на боклуци и недомислици - не му виждам смисъла ...

  2. #2

    Подразбиране

    Lucy,абсолютно си права никой не иска да гледа тези грозотии още повече че те ни заливат от всички страни. Въпроса е да се ВИДЯТ и по този начин да се изкаже възмущение да се каже –това е грозно!!!
    Сигурна съм че има неща и места които дразнат и самата теб защо да не се включиш със снимка и да покажеш че не ти харесват?
    Темата въобще няма идеята за албум а още по-малко считам за недомислица затова че изказвам възмущение от боклука грозното и дразнещото .

  3. #3

    Подразбиране

    Недомислица наричам не твоята идея, а паметника, който всички виждаме в центъра на София ...
    Мога да ви покажа още такива недомислици - например в "Дружба" има построена сграда, която е на груб строеж и с просто око се вижда , че липсва стълбище ... А някъде из нета видях снимка на строеж в Шумен, при който майсторите са си забравили огромния строителен кран вътре в двора на строежа, но старателно са издигнали висока 3 метрова бетонна ограда ...

  4. #4

    Подразбиране

    Ами да се включа и аз със снимка,която беше излъчена в "Часът на Милен Цветков" по Нова телевизия. Мога да добавя само,че освен грозно си е и смешно
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •