Показване на 1 до 15 от 45

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    toteva,много интересно предложение,тази година ще го пробвам!

    Повечето яйца боядисвам,като върху памук капя от всички бои и увивам яйцето.Последните две години тази процедура се изпълнява от децата,така хем те доволни и оклепани до уши,хем моите ръце са чисти.....

  2. #2

    Подразбиране

    Идеи има,дал Господ!И аз ще прибавя една.Ако капнеш в боята капка-две олио и я разбъркаш,яйцата ще се нашарят,като напръскани с четка.Там където близне олиото,боята не хваща и това е ефекта.Ние у дома си го харесваме и аз винаги правя по няколко яйчица така накрая.

  3. #3

    Подразбиране

    Момичета кажете каква боя да си купя.В магазините ги гледам , ама нещо все не ми харесват.

    Аз миналата година ги боядисвах и после ги налепих с цветен ориз.Станаха супер
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  4. #4

    Подразбиране

    Аз съм доволна от боята, която е в капсулки. Но тази година ще си купя само червена, защото от миналия Великден имам останали доста други цветове. А иначе и аз ги правя като накапвам различни бои върху памук и после увивам в него небоядисано яйце /или пък боядисано само с един цвят, който остава основен/.

  5. #5

    Подразбиране

    Аз набирам къдрави листенца (гладки без мъхчета)и залепям го на яйцето и с парченце чорапогащник силно го стягам и го натопявам във боя и листенцето се отличава и е много красиво, също и с памук правя шаренки и накрая ги намазвам с малко олио за да са лъскави

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •