Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 45
  1. #16

    Подразбиране

    ето вижте какво сътворихме с децата днес
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

  3. #18

    Smile

    Мацки, ! Преди малко и аз преключих с яйцата


    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  4. #19

    Подразбиране Боядисване на яйца

    Здравейте..
    Аз пък винаги боядисвам яйцата в събота сутринта.. смятам , че ми е много рано в четвъртък от гледна точка на консумацията.. Пробвала съм различни методи и вече 3 години ги правя със желатин... разтварям си желатин и вода на водна баня, и трябва през цялото време да е топъл , да стане не много гъста смес, и сварените още горещи яйца ги клепя с различни бои с четки за рисуване... като съм разтворила боите всяка по отделно с много малко вода/по една чаена лъжичка/ и после ги топвам в желатина.. Стават разноцветни и с преливащи се цветове, недостатъкътът е , че лепнат после...Стават много бързо.

  5. #20

    Подразбиране

    това приготвих аз за Великден.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Здравейте момичета! Аз съм нова тук и виждам, че всички сте много забавни Искам да ви попитам нещо относно яйцата... Искам тази година да ги направя на кристалчета, но незнам как... Ще се радвам ако някой от вас знае как стават и сподели с нас. Благодаря много! Весели празници

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mlada`dama Виж мнение
    Здравейте момичета! Аз съм нова тук и виждам, че всички сте много забавни Искам да ви попитам нещо относно яйцата... Искам тази година да ги направя на кристалчета, но незнам как... Ще се радвам ако някой от вас знае как стават и сподели с нас. Благодаря много! Весели празници
    Продават се ,като боите.Яйцата се сваряват с кристалите и след като се охладят се получават кристалите.Но изтъняват черупките на яйцата и са чупливи

  8. #23

    Подразбиране

    В комплекта който купих имаше и кристали, но с яйцата нищо не стана /за пореден път/

  9. #24

    Подразбиране

    Не знаех, че стават по-чупливи... Е в крайна сметка ще минат и без кристали... по-добре е да са здрави

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mlada`dama Виж мнение
    Здравейте момичета! Аз съм нова тук и виждам, че всички сте много забавни Искам да ви попитам нещо относно яйцата... Искам тази година да ги направя на кристалчета, но незнам как... Ще се радвам ако някой от вас знае как стават и сподели с нас. Благодаря много! Весели празници
    След като свариш яйцата,изсипваш пакет кристали на пет яйца(от опит),поразбъркваш леко за да се наместят по яйцата и така както ти е горещата тенджера ги оставяш с водата да изстинат,когато водата стане студена по естествен път вадиш яйцата,оставяш ги да изсъхнат и можеш да ги боядисаш,но не ги търкай,защото кристалчетата може да изпопадат.

  11. #26

    Подразбиране

    Някои подаръци за празника
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

  13. #28

    Подразбиране

    Ето малко снимки и от мен:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 1.jpg‎ (29.7 KB, 23 показвания)
    • Тип на файла: jpg 2.jpg‎ (46.2 KB, 76 показвания)
    • Тип на файла: jpg 3.jpg‎ (60.1 KB, 28 показвания)
    • Тип на файла: jpg 4.jpg‎ (47.8 KB, 55 показвания)

  14. #29

    Подразбиране

    и още:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 5.jpg‎ (54.4 KB, 28 показвания)
    • Тип на файла: jpg 6.jpg‎ (43.4 KB, 37 показвания)
    • Тип на файла: jpg 7.jpg‎ (34.1 KB, 28 показвания)
    • Тип на файла: jpg 8.jpg‎ (68.9 KB, 58 показвания)

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    ООООООоооооо, това са произведения на изкуството!

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •