Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 23 от 23
  1. #16

    Подразбиране

    Чудесна изложба!
    Поздравления за организаторите и участниците, браво!

  2. #17

    Подразбиране

    Изложбата е чудесна! Толкова красота,събрана на едно място!Поздравления за създателите!
    Но и Форумът,наред с участничките и моделаторите е върха!

  3. #18

    Подразбиране

    Дени, за съжаление срещата пак я пропуснах , може би на някоя следваща най после ще успея да дойда

  4. #19

    Подразбиране

    Вече за незнам си кой път ги гледам гоблените от изложбата очите ми останаха във всички но дамите със шапките и гроздоберачката особенно тя толкова красиво лице не съм виждала на гоблен не мога да прочета на кого е
    но искренно завиждам на притежателката и много ще се радвам ако разбера повече за този гоблен в смисъл на кого е разработка и т.н.

  5. #20

    Подразбиране

    Тоя път горещо се надявам да не пропусна срещата. А и тъкмо ще има повод учителките да почерпим

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от GILDA Виж мнение
    Вече за незнам си кой път ги гледам гоблените от изложбата очите ми останаха във всички но дамите със шапките и гроздоберачката особенно тя толкова красиво лице не съм виждала на гоблен не мога да прочета на кого е
    но искренно завиждам на притежателката и много ще се радвам ако разбера повече за този гоблен в смисъл на кого е разработка и т.н.
    И трите са на Любка. Дамите с шапките са на Джон Клейтън, те са серия, а Гроздоберачката, мисля е на Солария - големия модел. Повече инфо, може да даде самата Любка.

  7. #22

    Подразбиране

    Ако, някой ми каже, че това изкуство не заслужава възхищение ......

  8. #23

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета, благородно ви завиждам, че си имате такива изложби
    Толкова красота на едно място...
    Особенно ме впечатли иконостаса.И самата икона и дърворезбата...Истинско произведение на изкуството.
    Незнам,кой или по-точно кои са неговите създатели, но казвам хиляди пъти

    А на тези, които снимаха,и ни дадоха възможност да видим макар и отдалече изложбата-БЛАГОДАРЯ

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •