Здравейте момичета на мен лично ми погна диетата на зл. чудо но без да си купувам самото чудо от 58 кг след бременността бях станала 87кг и с диетката за 4-5 месеца без прекъсване смъкнах до 65 а сега съм 63кг.Но си я спазвах без прекъсване и стриктно.Смятам че е мн добра и ненатоварваща.
ЗАКУСКА ОБЯД ВЕЧЕРЯ
1ДЕН * обяд вечеря
2ДЕНзакуска * вечеря
3ДЕНзакуска обяд *
4ДЕН * обяд *
5ДЕНзакуска * *
6ДЕН * обяд *
7ДЕН * обяд вечеря
8ДЕНзакуска * вечеря
9ДЕНзакуска обяд *
*-значи че се пропуска и не се яде манджа но може позволените плодове и зеленчуци.Яде се абс всичко без долуспоменатите неща-наи същественото никакъв хляб и никакво сладко....и воля и търпение от поне 3 месеца,като се приклиучи се 9ият ден се почва пак отначало с първият и така докато имате нужда,след втория месец и апетитът е намалял и стомахът значително се е свил и отпада и страхът от ио-ио ефектът.
по време на прилагане на схемата не се приемат тлъсти храни,ХЛЯБ И ТЕСТЕНИ ИЗДЕЛИЯ,СЛАДКИШИ ШОКОЛАД И ИЗКУСТВЕНИ ГАЗИРАНИ НАПИТКИ........ПЛОДОВЕ ИЗЕЛЕНЧУЦИ БЕЗ ОГРАНИЧЕНИЕ.
Аз си ги приемах като салата с олио предимно зеле което мн засища,по всяко време в което бях гладна,и плодове когато имаш нужда от сладко а нуждата идва още на десетия ден засищат особено ако са банани.На 100% се отслабва но не трябва да се предавате нито ден!И вс това да е съчетано с мн физическа активност напр компоти лиутеници,пране търчане,в смисъл че нито едно упражнение не съм направила но гледах да съм по-динамична.И е хубаво да се пие повече вода.От личния си опит казвам че може да се отслабне с нея-в моя случай цели 22 кг.....