Показване на 1 до 15 от 49

Тема: Диети

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    lucy, вкусен ли е този диетичен шоколад? Виждала съм в диетичните магазини едни такива мънички шоколадчета, ама не съм си купувала. А натуралният диетичен ли е по принцип или само какаото му е повече?
    А иначе за дюканската диета и на мен ще ми е трудничко покрай ягодите и черешите, а наближава и сезонът на прасковите На село имаме такива невероятни праскови ...
    Но ще се пробвам от понеделник - колкото изкарам, се надявам, че ще има поне малко ефект.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Valja Виж мнение
    lucy, вкусен ли е този диетичен шоколад? Виждала съм в диетичните магазини едни такива мънички шоколадчета, ама не съм си купувала. А натуралният диетичен ли е по принцип или само какаото му е повече?
    А иначе за дюканската диета и на мен ще ми е трудничко покрай ягодите и черешите, а наближава и сезонът на прасковите На село имаме такива невероятни праскови ...
    Но ще се пробвам от понеделник - колкото изкарам, се надявам, че ще има поне малко ефект.
    Аз си купих на "Милка" за диабетици и мога да ти кажа , че ми се стори не само вкусен, но и доста по-сладък от обикновения. С едно - две блокчета се заситих, а иначе си хапвам по половин шоколад
    А за натуралния - можеш и сама да се ориентираш като видиш количеството калории в него и го сравниш с някой друг на същат марка. Незнам доколко е диетичен, но съм чувала, че гимнастичките си позволяват от него , когато много им се дояде шоколад ...

  3. #3

    Подразбиране диета

    Пробвах диетата с въглехидратите и отслабнах малко. Но когато включих и зеленчуци нямаше повече резултат. След колко време пак може да се повтори и дали ще има полза. Чух че е с по добри резултати при по пълните хора. Аз искам само още няколко килца да сваля.????

  4. #4

    Подразбиране

    Аз започнах от една седмица да пия сутрин кафе ако съм гладна банан на обяд само кисело мляко следобед като се прибера или кафе с мляко или само кисело мляко вечерям домат и краставица със сирене или от това което съм сготвила за вечеря но не ям хляб сладко и газирано .До сега съм свалила един килограм но се чувствам добре не ми е тежко и корема не ми е подут .Преди години бях свалила десет килограма надявам се и сега да мога да ги сваля четох диетата на Дюкан но не мога да ям само месо а киселото мляко ми е приятно и си го хапвам с удоволствие

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •