Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 49 от 49

Тема: Диети

  1. #46

    Подразбиране диета

    Пробвах диетата с въглехидратите и отслабнах малко. Но когато включих и зеленчуци нямаше повече резултат. След колко време пак може да се повтори и дали ще има полза. Чух че е с по добри резултати при по пълните хора. Аз искам само още няколко килца да сваля.????

  2. #47

    Подразбиране

    Аз започнах от една седмица да пия сутрин кафе ако съм гладна банан на обяд само кисело мляко следобед като се прибера или кафе с мляко или само кисело мляко вечерям домат и краставица със сирене или от това което съм сготвила за вечеря но не ям хляб сладко и газирано .До сега съм свалила един килограм но се чувствам добре не ми е тежко и корема не ми е подут .Преди години бях свалила десет килограма надявам се и сега да мога да ги сваля четох диетата на Дюкан но не мога да ям само месо а киселото мляко ми е приятно и си го хапвам с удоволствие

  3. #48

    Подразбиране

    Тая диета на Дюкан не ми харесва понеже не обичам да ям месо от него ми става тежко и чувствам дискомфорт .

  4. #49

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте момичета на мен лично ми погна диетата на зл. чудо но без да си купувам самото чудо от 58 кг след бременността бях станала 87кг и с диетката за 4-5 месеца без прекъсване смъкнах до 65 а сега съм 63кг.Но си я спазвах без прекъсване и стриктно.Смятам че е мн добра и ненатоварваща.
    ЗАКУСКА ОБЯД ВЕЧЕРЯ
    1ДЕН * обяд вечеря
    2ДЕНзакуска * вечеря
    3ДЕНзакуска обяд *
    4ДЕН * обяд *
    5ДЕНзакуска * *
    6ДЕН * обяд *
    7ДЕН * обяд вечеря
    8ДЕНзакуска * вечеря
    9ДЕНзакуска обяд *
    *-значи че се пропуска и не се яде манджа но може позволените плодове и зеленчуци.Яде се абс всичко без долуспоменатите неща-наи същественото никакъв хляб и никакво сладко....и воля и търпение от поне 3 месеца,като се приклиучи се 9ият ден се почва пак отначало с първият и така докато имате нужда,след втория месец и апетитът е намалял и стомахът значително се е свил и отпада и страхът от ио-ио ефектът.
    по време на прилагане на схемата не се приемат тлъсти храни,ХЛЯБ И ТЕСТЕНИ ИЗДЕЛИЯ,СЛАДКИШИ ШОКОЛАД И ИЗКУСТВЕНИ ГАЗИРАНИ НАПИТКИ........ПЛОДОВЕ ИЗЕЛЕНЧУЦИ БЕЗ ОГРАНИЧЕНИЕ.
    Аз си ги приемах като салата с олио предимно зеле което мн засища,по всяко време в което бях гладна,и плодове когато имаш нужда от сладко а нуждата идва още на десетия ден засищат особено ако са банани.На 100% се отслабва но не трябва да се предавате нито ден!И вс това да е съчетано с мн физическа активност напр компоти лиутеници,пране търчане,в смисъл че нито едно упражнение не съм направила но гледах да съм по-динамична.И е хубаво да се пие повече вода.От личния си опит казвам че може да се отслабне с нея-в моя случай цели 22 кг.....

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •