Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 49

Тема: Диети

  1. #16

    Подразбиране

    Блазе ти, Джемма, че обичаш горчиво кафе

  2. #17

    Подразбиране

    Присъединявам се към завистта, Алис.
    Аз пия едно кафе дневно (понякога на два дни- същото онова, от предния ), но в него има 3 лъжички захар. Самото кафе е онова еспресо в черното стъкло.
    И лошото е че през останалото време мога и без въпросната чаша, но точно когато съм на диета- и дума да не става!

    Което поне за мен работи най-добре, е сокът от ябълка рано сутрин. Изцеждам на цeнтрoфугата след ставане, изпивам малко вода след нея и се чувствам заситена. По-нататък през деня центрoфугирам морков, целина (стебла), зеле. Комбинацията от трите е просто мечта! - Е, ако си достатъчно гладен...

  3. #18

    Подразбиране

    Алис, а пробвала ли си да заместиш млякото с растителна сметана?

    Иначе аз от три дни съм на банани(3-4бр дневно) и се чувствам много добре, ама го правя за изчистване и някакси ми е по-леко(психика, какво да я правиш). Дори правих сладки и баница и не ми се дояде особено. И аз си правя измислени диети, ама май цаката е да ядеш качествено, а количествено по-малко.... Или поне май така отслабнах след бременност... :?

  4. #19

    Подразбиране

    Maktuba, пиеш ли някакви течности?

  5. #20

    Подразбиране

    Алис,

    Примерно "прочутата" ХОПЛА е на растителна основа и погрешно бива наричана сметана.
    Може би нещо подобно има предвид Maktuba? :?

  6. #21

    Подразбиране

    Хопла съм купувала веднъж и не я харесах особено.

  7. #22

    Подразбиране

    Алис, не пия особено много течности, около литър ми се събира сигурно на ден. Което не е много "изчистващо", ама карай... Предимно сокове(купени) и чай с мед.
    Има едни малки сметанки, които са си баш за кафе (течни) и ня тях пише, че са растителни. Обаче марка не мога да ти кажа.... Знам, че ги имаше преди в Билла и май в метро(но там сигурно са все по големи количества...)

  8. #23

    Подразбиране

    Най- разпространените течни сметанки за кафе са на фирма"MEGGLE"/ има и по-големи разфасовки/.Обикновено се продават по 10 бр. в пакетче и цената им е от 0,45 до 0,60 лв.за опаковка.
    На опаковката пише- сметана за кафе с растителна мазнина.100 гр. от нея съдържа 116 ксal , а едната е едва 7,5 гр.
    Аз също от време на време си пия кафето с тази сметана.
    ЖИВОТЪТ НЕ СЕ МЕРИ С БРОЯ ВДИШВАНИЯ, А С МОМЕНТИТЕ, КОИТО СПИРАТ ДЪХА НИ!!!

  9. #24

    Подразбиране

    Аз пък ги мразя според мен вкусът им е отвратителен, но разни хора, разни идеали, на теб може да ти хареса.

  10. #25

    Подразбиране

    И в друга тема побликувах тази диета,но и тук ще я пусна.Това е т.нар.Кремълска диета.На принципа на условни единици(точки).За да се отслабне,на ден трябва да се приемат 40 усл.ед.,за да се поддържа тегла-60 ус.ед.
    Срещу всеки продукт са дадени колко точки се съдържат.Не забравяйте да погледнете в колтко грама от продукта са тези условни единици!!!

  11. #26

    Подразбиране диети

    Когато видя, че съм залепила много килца го удрям на глад.Плодове с малко мед първите 2-3 дни - 2 седмици.А ла Лидия Ковачева.Резултат 6 кг по малко.Лошото е че после трудно задържам постигнатото.

  12. #27

    Подразбиране

    Скарлет, благодаря за предложението.

  13. #28

    Подразбиране

    Две седмици спазвах тази диета.Ядях предимно варени яйца,сирене,меса и колбаси,но без такива,които съдържат соя.За кафето си купих Захарин и единствената "глезотия",която си позволявах,беше сметаната.Има ефект,ако се спазва, около 2-3 килца на седмица се свалят.
    Друго много важно нещо е,да не се яде след 18,30-19 часа.ПРЕДИ ВСЯКО ХРАНЕНЕ ДА СЕ ИЗПИВА ПО ПОЛОВИН ИЗЦЕДЕН ГРЕЙПФРУТ.

  14. #29

    Подразбиране

    Първа седмица

    6h - 100мл. топла вода
    8h - 2 твърдо сварени яйца
    10h - 1 кафе
    12h - 1 кренвирш
    14h - 150мл. кисело мляко
    16h - 1 ябълка
    18h - 100мл. доматен сок
    20h - 150мл. прясно мляко
    22h - 100мл.топла вода

    Втора седмица

    Понеделник - 300г. телешки салам
    Вторник - 3к. кисело мляко
    Сряда - 4 твърдо сварени яйца
    Четвъртък - 1.5кг. ябълки
    Петък - 1.5л. прясно мляко
    Събота - 1 печено пиле
    Неделя - минерална вода


  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Диетата на Лидия Ковачева е пълна отврат. Не само, че не постигнах резултат, не само, че после качих още кила след диетата, ами и си докарах гастрит, който и до днес лекувам. За мен това е най-отвратителната диета. Но пък зависи от организма. Моята приятелка като я прави-отслабна страшно много. Всичко си е до организма.

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •