Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 28 от 28
  1. #16

    Подразбиране

    Аз пък ги редувам - един час гоблена, един час форума, един час - две куки, един час - една кука... В крайна сметка - от всичко по малко. Имам си и гоблени, и блузки, и покривки, и приятели. Май няма лошо, нали?

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  2. #17

    Подразбиране

    Аз много обичам да плета на една кука-предимно покривки, салфетки и др.Творенията си слагам тук- там, а останалите прибирам в гардероба. Най-неприятно се случи, когато зет ми донесе в къщи един хамстер и той взе че избяга от аквариума. Намерихме го след няколко дни в гардероба естествено. Беше изял повече от половината ми творения. Щях да получа удар. От тогава плетиво на една кука не хващам, не заради хамстера, и аз не знам защо.Сега съм фен на гоблените и изневерявам само с компа.

  3. #18

    Подразбиране

    И аз преди плетях, а една приятелка шиеше гоблени. Гледахме се една друга и взехме, че се запалихме по хобито на другата. Сега аз шия, а тя плете /или поне плетеше /. Сега на гоблена му изневерявам с мързелуване или със стоене пред компа, което е равносилно също на мързел

  4. #19

    Подразбиране Смях...



    ...да ви кажа на последък изневерявам на...мъжа си.....с гоблена
    Вместо да си легна -сядам да побоцкам малко гобленчето...и докато отида в съпружеското ложе-той благоверният се пренесъл в страната на сънищата...
    ... и вече усещам леееко напрежение и ненавист от страна на съпруга ми към гоблена...особено като го взема късно вечер...
    А това ми е единственото свободно време-когато децата спят,
    а аз иначе мнооооого си обичкам мъжа....не ме разбирайте погрешно!

  5. #20

    Подразбиране

    Това вече си е изневяра...Май и аз го върша, късно вечер се шие най- добре, хем хладничко, хем спокойно, но да не прекаляваме
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  6. #21

    Подразбиране

    Момичета, не са ли ви свикнали вече мъжетеНе се предавайте, но се сещайте и за тях, а от опит зная, че редът е първо мъжа, а после гоблена и няма проблем и до среднощ да му светите с лампата - след това няма да забележи

  7. #22

    Подразбиране

    Той май и така не забелязва лампата. Малката го приспива с приказка. После се налага аз да я приспивам. :

  8. #23

    Подразбиране

    Спокойно момичета! Мъжете ни са на ясно, че ни делят и то с доста по-силен съперник/поне моя вече не се мери с гоблена и клекна/!Понякога даже съм си мислела...освен, че изневеряваме, научиха ни от рекламите да крадем време...на всичкото отгоре гобленарството ще излезе във финансово измерение доста скъпичко-викам да го причислим към слабите наркотици...а?

  9. #24

    Подразбиране

    Бих изневерила на гоблена единствено с плетките на една кука,но скоро и този вид изневяра не съм правила.Обикновено като се захвана с плетката шкафа с недовършени работи се увеличава и с недовършени плетки,защото пусто дяволчето в мен ме поттиква да захвана още нещо ново.А относно гоблена съпругът ми отдавна се е примирил с късните ми лягания в името на гоблена,но сега нямам особено време за гоблени,че с бебе на 20 дни и по-голям батко ми е малко трудно да се справям.Но всяко нещо с времето си.

  10. #25

    Подразбиране

    хареса ми тази темичка. аз си мислех, че съм единствената с недовършени гоблени и започнати плетки. в този форум открих много хубави съмишленици, въпреки, че ви зная само по мненията. много хубави идеи показвате и много майсторлък. браво. аз също от време на време шия гоблен, от време на време плета, особено на една кука. с моята майка сме направили комбина, аз намирам идеите и материалите, а тя е основния изпълнител, особено в плетенето на две или пет куки, а аз само довършвам започнатото. радвам се, че ви има и съм благодарна на хората, създали този форум, за да има къде да си излее човек душата или да открие, че не е сам в своето любимо занимание.

  11. #26

    Подразбиране

    Откакто открих форума изневерявам на гоблена с друг гоблен. Преде не се беше случвало да започна нов преди да съм свършила с предходния, но и това време дойде.

  12. #27

    Подразбиране

    Аз пък изневерявам на гоблена с риболов.Моя ляга да спи следобед под сенките,хващат се шарани,аз ги вадя,а той си спи!
    Един шаран щях да изпусна-викам,крякам,куче му лае на главата,ама той спи яко.Добре,че дойде един "колега" да помогне.А гобленчето ми,горкото,в тези жеги си лежи на хладно в кутията за ръкоделия.
    В горещините просто нямам желание ни за гоблен,ни за компютър.Гледам някъде да духнем навън на въздух.
    Но започне ли да захладнява,почва схемата: на работа,гоблена,компютъра.И така до пролетта.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  13. #28

    Подразбиране

    Реклама:
    tdm13

    в болното здраве ми бръкна с тая риба....
    толкова отдавна не сме ходили за риба...
    изневерявам на гоблена с ... книга. Общо-взето ме обхващат мании: или да чета, или да шия. Обхване ли ме манията за книги, изчитам си всички любими и се връщам нахъсана към любимия (разбирай-настоящия) гоблен. Филмите не ги смятам за изневяра, защото и аз гледам като вас - оЧото в гоблена, уШото в ТV-то.
    Колкото до мъжО, не мож го излъга-иска си първо приспиването, пък после съм свободна да шия цяла нощ Че както я бях подкарала, щяхме да си останем с едно детенце
    Сега съм горда притежателка на красиви не знам си колко гоблена и още по-красиви 2 деца -момиче и момче, вече тийнейджъри

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •