Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 28
  1. #1

    Подразбиране Изневерявам на гоблена с.....

    Да ви се оплача,
    имам колежка ,заклета плетачка...аз се опитвам да я вербувам с гоблените, тя мен с плетките... Така се лъжем вече година...аз не успях да я накарам да шие гоблен, но тя мен ...хайде едно шалче да оплетеш на детенцето, хайде една шапка само..плета-бъркам, разплитам....ама вече съм на втория потник...С много усилия от моя и много търпение от нейна страна
    Гобленът съм го фучнала и не го поглеждам даже....спрях и във форума да влизам, което е недопустимо.
    Изневерявам, на гоблена с ....плетка!
    Обяснявам си го така...по-лесно ми е..гледам си детето и плета, гледам телевизия и плета...докато шиенето иска повече спокойствие, броене...никой да не те вдига да му дадеш това или онова...
    Въпреки всичко-търпя критики!

  2. #2

    Подразбиране

    Лошо няма-и аз изневерявам от време на време Сменям гоблена с фотошопа-но в крайна сметка винаги се връщам към първата си любов

  3. #3

    Подразбиране

    Аз пък не те нритикувам. Първо се научих да плета и що блузки,елечета и терлички съм оплела на децата...
    Но по-късно никой не ми ги искаше плетивата и открих топлата вода - гоблена. Ще се върна към плетките като си имам внучета. Плети и не се притеснявай. Във всяко ръкоделие има красота.Чака ни да я създадем.
    Ще ти видим творбите в раздел Плетки

  4. #4

    Подразбиране

    И з също от време на време изневерявам на гоблените си с някоя и друга плетка, особено ако не може да се излиза и децата са си в къщи Разбираемо, все пак Leti наистина с тези деца , но такъв е живота- днес плетка , утре гоблен , а вдруги ден- един Господ знае

  5. #5

    Подразбиране


    При мен е обратното - изневерих на плетките с гоблените.
    На гоблена понякога изневерявам с форума ,но напоследък имам ново увлечение - правенето на клипове. Времето ще покаже кой ще излезе на първо място
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #6

    Подразбиране

    и аз като ния изневерих на плетките с гоблените


  7. #7

    Подразбиране

    Аз все още не съм му изневерила,ама знае ли човек,може и това време да дойде,за сега съм твърдо с гоблена

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Леле,че много изневерителки...Ако някой ни чете от страни ще се чудитова форум за гоблени ли е или за изневериИ като казвам така и аз да да се прибавя,към" изневеряващите",освен с плетка,рисуване,изневерявам и с писане на приказки и не на последно място мечтая да издам кулинарна книга,каквато до сега няма по света!(Рецептите са обикновенни,но начина на представяне ще е...засега тайна!)

  10. #10

    Подразбиране

    И аз като Дида-първо плетях,после ме "зарибиха" с гоблените(за което не съжалявам въобще).Сега им изневерявам с много......-с книгите,с шиене на машина,с различини други ръкоделия,понякога с четките,и много рядко с плетките.Абе ,въобще не съм им вярна.А като гледам моите изневери са най-много.
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
    Леле,че много изневерителки...Ако някой ни чете от страни ще се чудитова форум за гоблени ли е или за изневериИ като казвам така и аз да да се прибавя,към" изневеряващите",освен с плетка,рисуване,изневерявам и с писане на приказки и не на последно място мечтая да издам кулинарна книга,каквато до сега няма по света!(Рецептите са обикновенни,но начина на представяне ще е...засега тайна!)
    Нямам търпение да разбера тайната
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    и аз изневерявам понякога....гоблена сменям за плетива на една кука, предимно блузки, потници..... но гоблена си е гоблен, може много да се ядосвам като объркам нещо но си е голямата страст за сега, от време на време се занимавам и с разни фигурки, което си правя от морски дарове, сега съм започнала един свещник да правя, на на него с гоблена му изневерих и сега седи недовършен. В най - скоро време ще му дойде реда


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  13. #13

    Подразбиране

    Лети, така аз преди две десетилетия хвърлих плетките заради гоблените,но не се притиснявай, децата имат нужда и от топли дрешки,а след време и от плетени и модерни такива. Мисля, че двете неща спокойно могат да вървят ако не заедно, то поне плетка-гоблен и т.н.
    Недей да имаш угризения.

  14. #14

    Подразбиране

    Явно много сме "изневеряващите"! Аз пък имам второ хоби-кулинария и като ме обхване музата не ставам от компа и кулинарните сайтове. Но мине-не мине месец и оп пак на гобленчето. Докога ли ще издържа да тъка на два станаЛошото е,че съм хванала два гоблена-един у дома и един на работа и нещо са в застой.Та малко ме хваща срам

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз се оказах с твърда изневяра-форума-нищо друго!Това брои ли се за разврат?

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •