Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 63
  1. #1

    Подразбиране anito11 - моите гоблени

    Редактирано от anito11 : 10.03.2012 в 22:17.

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Подразнена от жлъчните коментари си позволих и аз да напиша нещичко.А ти,мила със здраве да си ползваш наградата и много вкусотийки да направиш с нея.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  4. #4

    Подразбиране

    злоба и завист има навсякъде, ама да не ти пука. Много са ти красиви нещицата.

  5. #5

    Подразбиране

    Злобни коментари винаги ще има това е част от човешката природа но по-добре злобни от колкото лицемерни Лицемерите са най-опасни

    Ти си вложила не малко труд а и яйцата са ти страхотни аз поне се изумих като гледах нещата дето ги правите и ти и детето.

    Да забъркаш сега едно сладичко нещо с миксера и да покажеш после

  6. #6

    Подразбиране

    Честита награда, Ани! Правиш страхотни неща и абсолютно я заслужаваш!
    А, колкото до коментарите - не обръщай внимание - този сайт е известен със злобно коментиращите посетителки

  7. #7

    Подразбиране

    Честито Ани! Със здраве да си ползваш наградата и още много радостни моменти!

  8. #8

    Подразбиране

    Божеееееееееее, каква злоба и отрицателна енергия. Колко ли години и къде са я събирали не мога да си го представя? Имам чувството, че тежат 300 кг. Ани, нещата са ти прекрасни и достойни за уважение.

  9. #9

    Подразбиране

    Ани ,честито!!!
    Със здраве да си използваш наградата,
    а относно коментарите.....
    не обръщай внимание
    бъди над тях

  10. #10

    Подразбиране

    Честито,Ани!Със здраве да си ползваш наградата!Напълно заслужена!

  11. #11

    Подразбиране

    Ани, да ти е честита наградата! Да не ти пука за злобните коментари...........

  12. #12

    Подразбиране

    Честито и от мен.Преди време слушах Вера Кочовска,която казваше,че ние българите трябва да станем добри.Дотогава - ще страдаме!Радвай се напълно заслужено на наградата си!

  13. #13

    Подразбиране

    Модела на стаята е много як! И това ли искат вече в училище?!

  14. #14

    Подразбиране

    Много ми станаха наградите, та кога ли ще успея ,а и нямам фото.Само здраве да е ,все ще е някой ден.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Мноооооого хубави бродерии и не само имаш! Поздравления, наистина съм много впечатлена!

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •