Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 88
  1. #46

    Подразбиране

    започнах на 13 год. с едно каре и така се впечатлих от факта че творя нещо че си купих панама за покривка .а с гоблените започнах на 22г по време на майчинството.Днес мога да се похваля с над 45 гоблена а може и малко повече
    За светът може да си никой,но за някой да си целият свят.
    aneta70@abv.bg

  2. #47

    Подразбиране

    Аз започнах на 30, отпреди година и половина, бях бременна, но вече в края и трябваше повече да лежа и така се захванах с гоблените и сега не мога да спра, но сина ми не ми оставя много време.

  3. #48

    Подразбиране

    Аз започнах да шия през 2001 г. Тогава бях на 26 г. Една колежка на майка ми ме научи. Но хванах много труден гоблен и вървя много бавно. Но той ме запали - "Йерусалимската света Богородица" на Солария. Като го видях и си казах - и аз искам да го имам ушит. Майка ми ми каза, че колежката и шие и аз при първа възможност си го купих.

  4. #49

    Подразбиране

    Моят първи гоблен го уших на 23г. Научи ме сестра ми и ми даваше да шия по малко на нейния тогавашен гоблен фона. Първия си гоблен го уших от мерак за 1 месец, но с втория нещо се запънах и ми трябваха 8 г. да го завърша.

  5. #50

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше " Есен" малък,хубав пейзаж преди десет години. Бях на 32. Не си спомням какво ме е подтикнало да бродирам. След него - втори, още един до половината и ....... до там. През януари тази година си счупих ръката, след това трябваше да се раздвижвам и.... довърших " Есенно езеро", започнат преди 10 години. Случайно попаднах на този форум и смятам, че той е причината сега да стоя над поредния гоблен и да нямам търпение да го довърша, за да започна следващия.

  6. #51

    Подразбиране

    Започнах на около 12 год. Първият ми гоблен е "Момичето с щапката" и го избрах щото исках да има цветя, много цветя 16 год. по-късно хич не го намирам за хубав, въпреки че стана добре. Просто си мисля, че има много по-интелигентни неща, но какво да се прави

  7. #52

    Подразбиране

    Seriozno 6iq ot 14 gid6na,maika mi me nau4i i zapali.

  8. #53

    Подразбиране

    Аз на 20 започнах.Една колежка от офиса ми каза че не мога да ушия нищоИ аз нали козичка,го ударих на инат

  9. #54

    Подразбиране

    Първият гоблен който ми подариха и на който се научих беше кошница с червени рози.Тогава бях на 10 и за съжаление ентусиязма ми мина бързо и така и не го уших.Когато се омъжих на 17 лелята на мъжа ми по някаква случайност ми подари същият гоблен който отлежа в шкафа една година и тогава го започнах.Та обща взето от 18 годишна не съм спирала да шия.

  10. #55

    Подразбиране

    На 23 купих първия си гоблен Пикльото и се отказах Започнах малко ших -разшивах и го захвърлих ,но след 2 години харесах Св.Анна и започнах смело напред и така до днес -година и половина

  11. #56

    Подразбиране

    аз уших първия си гоблен докато бях студентка,после имаше прекъсвне и през 2004 когато забременях отново се запалих и така до днес ,вече почти 5 години н е съм спирала да шия.в момента съм на 30 години

  12. #57

    Подразбиране

    Аз започнах на 23. След много тежка бронхопневмония трябваше да си седя само вкъщи, за да се пазя! Първият ми гоблен ми го избра сестра ми (без дори да има понятие какво е това) и беше доста труден за първи опит - "Коне в реката" на Милена Стил, 1:1. Но се справих доста добре. Оттогава шия, но имам доста прекъсвания, защото работата ми е такава, че не ми позволява постоянство (работя в туризма и постоянно сменям курортите, а и в разгара на сезона е доста натоварено).
    Но всеки следващ бод продължава да ми доставя все по-голямо удоволствие!

  13. #58

    Подразбиране

    Започнах на 18 когато учех за кандидат студентски изпити имах нужда от нещо да ме разсее от време на време.Един ден се сетих,как една приятелка ми беше казала че шие някаква щампа и много и харесва как се получава.Реших и аз да се пробвам и оттогава няма спиране

  14. #59

    Подразбиране

    Аз започнах да шия на 14 год. , но карета българска бродерия. Уших няколко много бързо и установих, че шиенето много ми допада. После видях една моя съученичка да шие гоблен и така се започна........ вече 20 години с много малко прекъсване след като родих. Просто нямах време да се наспя, камо ли да си помисля за гоблен
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  15. #60

    Подразбиране На каква възраст започнахте

    Реклама:
    Аз започнах на 19г.Запалиме комшиката,която ми като втора майка

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •