Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 88
  1. #61

    Подразбиране

    Когато бях малка и помагах на майка ми за карета не го броя. Започна на 23 на гоблен, който майка ми беше започнала съвсем в началото "Богородица с младенеца" на КАзанлъшки гоблен.
    Сега се чудя защо по-рано не съм се сетила да хвана иглата


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #62

    Подразбиране

    ЗАПОЧНАХ ДА ШИЯ НА 25 ГОД,САМО КОГАТО ИМАХ ЖЕЛАНИЕ-ИМАМ ВЕЧЕ ОКОЛО 30 ГОБЛЕНА И ПРОДЪЛЖАВАМ,НО ВСЕ ПО-РЯДКО.ВЕЧЕ ОЧИТЕ МИ СЕ ИЗМОРЯВАТ.ШИЙТЕ ДОКАТО СТЕ МЛАДИ.

  3. #63

    Подразбиране

    Започнах на 14г първия си гоблен4Теменужки в менче",ших го може би 10години.А после просто не забелязвах , гоблен след гоблен.

  4. #64

    Подразбиране

    imax jelanie da se nay4a moje di kogato bqx 1 klas(na maika mi kolejka mnogo 6ie6e i mi ostavaxa o4ite),sled kato porasnax moq bratov4edka me y4e6e ,no ni6to ne vazpriemaxi taka do 24 mi godina-ve4e bqx 4 godini v ispaniq ,ne rabotex i nqma6e kakvo da pravq po cql den i si kypix edno malko goblen4e koeto vze 4e stanadosta grozno ,no stana i taka se nay4ix sama.6ia ve4e 6 godini-ispankite samo gledat i se 4ydqt

  5. #65

    Подразбиране

    Аз започнах да шия когато бях някаде на 14. Оперираха ме и се наложи да лежа. Майка ми имаше един започнат гоблен на Мона Лиза. Тя ми препорача да започна с по малко цветове и тогава започнах да шия Мадоната. По лесен е за изпълнение.
    И така вече 16 години шия. Нямам много ушити неща, но общо взето шия по-малко когато имам време. Сега когато синът ми спи си уплатнявам времето. Така много добре си почивам от останалите ангажименти.

  6. #66

    Подразбиране

    Аз без да броя каретата и възглавничките с които баба ни уплътняваше времето като деца уших първия си гоблен на 18 години.След което 12 , 13 години затишие.Честно казано от три години шия по сериозно и ми доставя огромно удоволствие

  7. #67

    Подразбиране

    Аз се запалих на 16 и на 17 уших "Старото мостче"

  8. #68

    Подразбиране

    Аз бях на 12 години в 6-ти клас и трябваше да остана 3 дни при татко на работа по цял ден и там една негова колежка ме научи. Случайно й попадна една схемичка на Патето Яке /никъде не съм я виждала в нета/. И така до ден днешен. Имам към 15-на гоблени. Целя се на все по-трудни и трудни.

  9. #69

    Подразбиране

    Az zapo4nah na 16 godini sega sam na 39. moeto hobi e ne samo goblen, pleta 6iq , pravq bijuta skapotsenni i poluskapotsenni kamani.

  10. #70
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! На 38 години съм! Започнах да шия разни каренца може би 2-3 клас. Научи ме една приятелка от село, когато ходех ваканциите там. После в училище участвах в кръжок по българска бродерия, шиехме блузи и бродирахме шевици по тях. Баба ми пък ме научи да плета на една кука, а по гоблените ме запали леля ми (благодаря ти, лелко) когато бях на 18-19 години. Първият ми гоблен беше "Зимата" от годишните времена. С огромно прекъсване от, може би, 15 години. Преди няколко месеца пак реших да се върна към любимото си хоби и то благодарение на мадамите от една книжарница. Като ги видях направо ме засърбяха ръцете и така си взех гоблена на работа. Този път обаче нямам намерение да прекъсвам това прекрасно хоби!!!
    Лелееееее как се отплеснах, за което моля да ме извините. Поздрави и целувки на всички!

  11. #71

    Подразбиране

    здравейте и от мен.аз започнах първо с плетки на около 5-6г. учена от баба.после покрай мама се започна везането на разни каренца, тишлаиферчета и прочие.братовчедка ми се занимаваше с гоблени и на мен много ми харесваше,но изпадах в паника от толкова много цветове ине се решавах дълго време,за което искрено съжалявам.вече около 12г. шия и не мисля ни за една ,ни за две куки/просто вече ме изнервят/намеря ли време винаги си вземам гоблена,но времето не стига щом става дума за любимото хоби

  12. #72

    Подразбиране

    Първото си гобленче уших на 10г и то си остава най-голямата ми слабост

  13. #73

    Подразбиране

    аз започнах на 13 години и от 6 години не сум се спирала нямам много ушити, но съм запалена ужастно много[/FONT]

  14. #74

    Подразбиране

    Аз започнах от тази година. На 31г. съм
    Сега съм на вторият си гоблен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Aз започнах да бродирам на 19.Сега сьм на 38.Ушила сьм Зимна нощ,Запустялата воденица,Фрегатата,Котешко трио,Момичето с шапката...а в момента шия Момичето на скалата,което ще ми отнеме доста време,защото сам все на работа

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •