Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 88
  1. #1

    Подразбиране На каква възраст започнахте

    Не знам дали тази тема ще ви е интересна,но аз ще питам-На каква възраст започнахте да бродирате?

  2. #2

    Подразбиране

    На около 21 г ме научи майката на снаха ми.

  3. #3

    Подразбиране

    аз започнах на 22 рзапалих се от свекърва ми

  4. #4

    Подразбиране

    Аз шия от близо две години.Започнах на 40г.Запали ме приятелка.

  5. #5

    Подразбиране

    Първия си гоблен - "Зеления замък" на Вилер избродирах на 16 г. Запали ме майка ми, а ме научи една моя учителка.

  6. #6

    Подразбиране

    Аз шия от 4 години.Сега съм на 42.Смятай


  7. #7

    Подразбиране

    Аз шия от 30 годишна - 20 год. с голямо прекъсване, но сега така съм луднала, че ми се иска всичко да ушия наведнъж, но и да можех да имам няколко живота от поне по 100 годинииии!

  8. #8

    Подразбиране Хубава темичка!

    Здравейте,
    когато започнах да шия бях на 23 години и малко...
    Но, аз не шия много редовно...защото имам и две малки деца, които гледам сама...ходя и на работа.....НО, ТОВА МАЙ СА ОПРАВДАНИЯ, ОПРАВДАНИЯ...
    ИСТИНАТА Е, ЧЕ НИКАК НЕ МИ СТИГА ВРЕМЕТО...ПОВЕЧЕ МИ СЕ ИСКА ДА ШИЯ-ОТКОЛКОТО ИМАМ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ГО НАПРАВЯ... Е, ОТКРАДВАМ СИ ПО НЯКОЛКО ЧАСА СЕДМИЧНО....

  9. #9

    Подразбиране

    Запалих се по гоблените на 12 год. но нямаше кой да ме научи. колкото и да е странно видях свако ми да шие един страхотен пейзаж който си беше донесъл от Германия и очите ми останаха в него. Обикалях магазините за да си избера нещо - исках пейзаж подобен на този в който се влюбих. Купих си българска комплектовка на "Горски кът" и в него имаше описание как се шие гобенов бод. НАУЧИХ СЕ САМА

  10. #10

    Smile

    Аз започнах да шия в шести клас /на 12 години/ и тогава се запалих от майка ми,която тогава шиеше,но все малки гобленчета /тя няма търпение за големи/ Самата тя не вярваше,че ще си ушия първия гоблен докрая,но нали съм "рогато" и не се отказвам "без бой" та така и до днес 15 години по-късно.За разлика от много гобленарки аз обичам само "по-едрички" гоблени да шия / и то добре че е така,за да ушия моделите с които мама се беше запасила,но така и не уши/ И след като всичките и "запаси" станаха реалност,сега си шия тези,които са ми по вкуса на мен,т.е. съвременни модели.

  11. #11

    Подразбиране

    Сериозно се занимавам от 17 години. Бях в майчинство и имах повече време, което не е за вярване. С бебето човек уж има повече задължения, ама сигурно съм била по-организирана. Сега "бебето" Ники е 11-ти клас, сложила съм го на аватара, а на мен времето не ми стига за нищо. И въпреки всичко крада по малко вечер.

  12. #12

    Подразбиране

    Аз започнах на 19 години. Живяхме в младежко общежитие и там две съседки ме научиха как да шия гоблени. Ших около две години , докато живяхме в общежитието. След като се приместихме от там желанието ми за шиене се изпари. Прекъснах за 12 години. Преди две години и половина музата ми пак дойде и сега малко свободно време да ми остане иглата е в ръцете ми

  13. #13

    Подразбиране

    ами аз съм на 16 в момента може да се каже, че съм се опитвала мн отдавна, но сериозно започнах на 15
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  14. #14

    Подразбиране

    Е аз почнах темата честно е и аз да кажа.Когато гледах приателките си да шият много им се чудих,но когато се научих и до сега не мога да спра,ниамам спирачки.Започнах на23г. и така вече 7г.

  15. #15

    Smile

    Реклама:
    Аз започнах да бродирам гоблени,когато бях на 22г и така вече 7години!

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •