Показване на 1 до 15 от 401

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Браво!!!Нахранвам се само с очите си!Искам още!!!

  2. #2

    Подразбиране


    Страхотни вкусотийки си приготвила!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря ви за добрите думи!
    Редактирано от fantaziq : 11.03.2013 в 23:22.

  4. #4

    Подразбиране

    Божей,аз чак сега загрях че темата ти е лична а си вместих една рецепта - надявам се не се сърдиш.
    На мен лично ми харесва това със снимането щото се виждат всички етапи по приготовлението и така сервирано е грехота да не си хапнеш.
    Готви ни още - страхотна си.

  5. #5

    Подразбиране

    [QUOTE=Юра;182566]Божей,аз чак сега загрях че темата ти е лична а си вместих една рецепта - надявам се не се сърдиш.
    На мен лично ми харесва това със снимането щото се виждат всички етапи по приготовлението и така сервирано е грехота да не си хапнеш.
    Готви ни още - страхотна си. [/QUO

    Темата е обществена и всеки може да си сложи рецепта, само заглавието обединява предлаганите от мен рецепти. Надявам се така да е по-удобно за вас и взаимно да се допълваме. Наясно съм, че всеки приготвя нещата по свой вкус и усет, но толкова много обичам да готвя, че тази ми страст се е превърнала в още едно хоби, освен гоблените, което пък ме подтикна да отворя тази тема за споделяне.
    Редактирано от fantaziq : 09.10.2013 в 14:33.

  6. #6

    Подразбиране

    Лелеееееееее като ти гледам страничката ми идва да дойда и да се настаня у вас

  7. #7

    Подразбиране Джиджи папа

    ДЖИДЖИ ПАПА НА СЛАМКА

    Или простичко казано пържени филийки.
    Разбиват се няколко яйца,нарязва се хляб на филийки.Сгорещява се олио.Всяка филийка се топва от двете страни в разбитото яйце и се пържи.
    Готовите филийки се нанизват на сламка,за по ефектно и се поднасят със сладко,мед, солени неща, салам,сирене,кашкавал или свежи домати,краставички и маруля.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Искам и моята жена да можеше така.
    Поздравявам те за снимките-така аранжирано ,на подходяща покривка и чиния дори и яйце на очи би изглеждало прекрасно
    Само рецептите с миди набързо скрулнах..хич не обичам
    Браво!+

  9. #9

    Подразбиране

    TechGropse is a leading mobile application development company in the USA, Singapore who provides their services professionally and have a team of developers who has years of experience. TechGropse has successfully developed and delivered more than 400 projects. With the help of our experienced developer we have built an impressive image of ours in the IT Industry. Now TechGropse counted itself in the top mobile app development companies which is honour for the whole TechGropse family.
    Develop your application today from the TechGropse for the great user experience.

  10. #10

    Подразбиране

    МИДЕНА ЧОРБИЧКА

    1кг.черноморски миди с черупки,се поставят в тенджера,без вода,без сол!Похлупват се с капак и се задушават до разтварянето на мидите.Отдръпват се от котлона и като поизстинат се почистват от черупките.Естественният бульон,който са пуснали мидите се прецежда през много ситна цедка или парче марля.Сервират се по няколко ядки в купичка,заливат се с миденият бульон,добавя се мъничко масълце,черен пиперец и се поръсват с магданоз.Гарнират се с парче лимон.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    ЧЕРНИ МИДИ С ОРИЗ

    Един килограм и половина черноморски миди с черупките,300гр.ориз(бисерен),черен пипер,2-3 сръка магданоз,1глава по-голяма стар лук,половин кафена чашка олио.
    Отделят се половин килограм миди и се задушават без вода и без никакви подправки(както при мидената чорбичка).Когато са готови,се вземат ядките и се поставят в тенджера.Към тях се добавя нарязан на много ситно лукът.Наръсват се с четен пипер на вкус(не се слага сол)Прибавяме и почистеният ориз.В случая поливаме с прецеденият бульон,но не както си знаем една част ориз ,на три части течност,а слагаме,само две части бульон,защото сега вече трябва да прибавим добре почистените миди с черупките,които още са сурови и ще пуснат третата част бульон.Изсипваме и олиото.Ястието се готви на среден котлон,до попиването на всичката течност от ориза.Сервира се със ситно нарязан магданоз и парченце лимон.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •