Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1

    Подразбиране ПОМАГАЙТЕ,,,

    кой с каквото може спешно трябва да продам гоблените ми вече пробвах в гобленар но нищо не се получи а сега вече ми е крайно необходимо имам спешна нужда от пари много ще ви бъда задължена ако ми помогнете в този труден момент

  2. #2

    Подразбиране

    Не продавай труда си на безценица,намери друг начин и не се отчайвай

  3. #3

    Подразбиране

    tomuhko,послушай sanita!Както казват в шопският край"Няма начин да няма начин".За всичко е така.Не се разделяй от труда си,в който си вплела мигове дори на съкровение.А не се знае дали няма да попаднеш и на мошенници!

  4. #4

    Подразбиране

    tomuhko,опитай ако си близо до граница или до Рилския манастир,но в никакъв случай сама,защото е много опасно. В града,в който живея имаше кражби на гоблени.На една жена от квартала бяха откраднали 28 гоблена,на друга,която отсъствала само един час от вкъщи,влезли и взели всичко-и тези,които са в рамки/като взели само гоблените/

  5. #5

    Подразбиране здравейте

    Реклама:
    на всички който се включиха първо искам да подчертая че сам пуснала гоблените си за продажба защото съм в много трудно положение на никой не искам да го пожелавам да стигне до тук галюшка благодаря ти мила за съвета и хубавите думи ще пробвам в този магазин живея близо до софия в заложна къща просто не ги искат но ще пробвам пак обичам ви момичета и мисля че форума е и за тези който се нуждаят от съвет и помощ БЛАГОДАРЯВИ ще пиша пак дано успея

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •