Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Smile vapros otnosno konci na metar

    Здравейте момичета и момчета аз съм пак тук с въпрос към вас.Много ви моя кажете ми дали някоии от вас си е купувал конци на метър от електрония magazin на сайта и какви са отзивите за тях. Предварително ви благодаря

  2. #2

    Подразбиране

    Аз съм си купувала и съм доволна. Изпратиха ги в уговорения ден и час. Конците си бяха ДМС или поне не открих разлика в сравнение с други конци , които съм купувала от магазин.

  3. #3

    Подразбиране

    nora,как става закупуването на конци от електронният магазин

  4. #4

    Подразбиране

    Аз също съм купувала и съм доволна - коректни са, разлики със същия номер DMC конци, купувани на чилета, нямаше. Аз ги купих с наложен платеж - т.е. платих на куриера и конците, и таксата за куриерските услуги. Но си струва само при по-голяма покупка, защото куриерските разходи ми излязоха 4,50 лв., колкото ми струваха и самите конци

  5. #5

    Post

    Цитат Първоначално написано от vanina5860 Виж мнение
    как става закупуването на конци от електронният магазин
    Ето така:първо идваш тук:http://www.goblenite.com/n_loginForm.html
    Отиваш на DMC конци(в ляво на стр.) и започваш да избираш цветове и количества-метър или чиле/та.След това попълваш бланката,за да посочиш начина на плащане и нужните данни.Като,към стойноста на покупката си добавиш 5лв. за куриерските услуги,получаваш крайната цена.

    За по-точна информация виж най-отдолу на началната страница на Форума има раздел:Онлайн магазин-Гоблените.com

  6. #6

    Подразбиране

    Alex,много ти благодаря за отзивчивостта

  7. #7

    Smile

    Реклама:
    Радвам се,че ти помогнах.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •