Показване на 1 до 15 от 76

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    В действителност е по-хубаво,но снимката е стелефон и не стана добре.Понеже бях решила да е за подарък и сметнах,че няма да е добре.За мое най-голямо очудване харесаха това,което е тонирано.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от eli1958 Виж мнение
    В действителност е по-хубаво,но снимката е стелефон и не стана добре.Понеже бях решила да е за подарък и сметнах,че няма да е добре.За мое най-голямо очудване харесаха това,което е тонирано.
    Ама разбира се, че ще харесат тонираната панама, тя е по-различна, нестандартна, а бяла панама всеки може да си купи!!!!

  3. #3

    Подразбиране

    Ели, на НЕтретираната панама е някак си по-обикновенно, а на тонираната е страхотноДобре, че конците са ти пуснали при прането

  4. #4

    Подразбиране

    Надя,благодаря за съвета-ще опитам.При теб е станало страхотно
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета,дайте идея с какво да боядисам панамата за да стане екрю.
    Наде,какво е САФРОН?
    Искам да ушия "Влюбеното момиче" на Вервако,конците ги имам,но имам само бяла панама.
    Моля за съвет.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mynki Виж мнение
    Момичета,дайте идея с какво да боядисам панамата за да стане екрю.
    Наде,какво е САФРОН?
    Искам да ушия "Влюбеното момиче" на Вервако,конците ги имам,но имам само бяла панама.
    Моля за съвет.
    Ами САФРОН е една подправка, тук я има, но знам, че е много използвана в Испания, и предположих, че има внос на нея и в България

  7. #7

    Подразбиране

    Да помогна малко с превода - Шафран, но тук в България е по-популярна куркумата, малко вероятно е да намериш шафран!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •