Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 76

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ели, на мен така ми харесваКато че ли си е такава панамата и е много ефектно
    А за конците искам да кажа - Богородицата, която шия е с ДМЦ.Когато започнах да я шия, първо хванах винено червен цвят. Обърках и разших и какво да видя - дупчиците на панамата оцветени. Трески ме тресат как ще го пера.
    Редактирано от vanina5860 : 03.04.2009 в 00:40.

  2. #2

    Подразбиране

    На мен много ми хареса как е станало.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimka Виж мнение
    На мен много ми хареса как е станало.

    И аз мисля така...от дефектът се е получил ефект..Аз даже бих го засилила...в смисъл както си го тонирала...тук-таме бих му сложила и по мъничко мъниста..ей, така за повече блясък
    Редактирано от leti_at : 02.04.2009 в 21:46.

  4. #4

    Post

    Благодаря ви момичета за хубавите думи,а аз бях на ръба да го срежа

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от eli1958 Виж мнение
    Благодаря ви момичета за хубавите думи,а аз бях на ръба да го срежа
    Как ще го срежеш такова хубаво и нежно гобленче!!! Аз като направя нещо и крайния резултат не ми се понрави, го оставя и след някое дреме като си извадя гобленчето и го погледна пак и започвам да си го харесвам!!!!

  6. #6

    Подразбиране

    Ели много ми харесва ефекта от дефекта,стои точно като да има много листенца зад тях-супер е.Даже бих го минала още веднъж за да станат малко по тъмни

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от barbie Виж мнение
    Ели много ми харесва ефекта от дефекта,стои точно като да има много листенца зад тях-супер е.Даже бих го минала още веднъж за да станат малко по тъмни
    И аз си помислих така. Опитай.

  8. #8

    Подразбиране

    Реших да покажа още един опит мой за боядисване на панама уви, снимах след като вече бях омазала всичко, но мисля ще се разбере...както винаги ползвала съм сафрон, канела, вода и топвам бялата панама вътре...след това с този син сапун направих черти насам-натам, изпрах, изгладих и ето резултата...искам да пробвам с други цветове, но май ще трябва специални боички да си купя, с домашни подръчни материали може би няма да успея

  9. #9

    Подразбиране

    Надя ето това се получи от моето творениеУших и още едничко и съм сложила двете едно до друго,за да се види разликата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Ели, много оригинално се е получило Повече ми харесва първия вариант

  11. #11

    Подразбиране

    В действителност е по-хубаво,но снимката е стелефон и не стана добре.Понеже бях решила да е за подарък и сметнах,че няма да е добре.За мое най-голямо очудване харесаха това,което е тонирано.

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от eli1958 Виж мнение
    В действителност е по-хубаво,но снимката е стелефон и не стана добре.Понеже бях решила да е за подарък и сметнах,че няма да е добре.За мое най-голямо очудване харесаха това,което е тонирано.
    Ама разбира се, че ще харесат тонираната панама, тя е по-различна, нестандартна, а бяла панама всеки може да си купи!!!!

  13. #13

    Подразбиране

    Ели, на НЕтретираната панама е някак си по-обикновенно, а на тонираната е страхотноДобре, че конците са ти пуснали при прането

  14. #14

    Подразбиране

    Надя,благодаря за съвета-ще опитам.При теб е станало страхотно
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Момичета,дайте идея с какво да боядисам панамата за да стане екрю.
    Наде,какво е САФРОН?
    Искам да ушия "Влюбеното момиче" на Вервако,конците ги имам,но имам само бяла панама.
    Моля за съвет.

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •