Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 76
  1. #31

    Post

    Благодаря ви момичета за хубавите думи,а аз бях на ръба да го срежа

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от eli1958 Виж мнение
    Благодаря ви момичета за хубавите думи,а аз бях на ръба да го срежа
    Как ще го срежеш такова хубаво и нежно гобленче!!! Аз като направя нещо и крайния резултат не ми се понрави, го оставя и след някое дреме като си извадя гобленчето и го погледна пак и започвам да си го харесвам!!!!

  3. #33

    Подразбиране

    Ели много ми харесва ефекта от дефекта,стои точно като да има много листенца зад тях-супер е.Даже бих го минала още веднъж за да станат малко по тъмни

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от barbie Виж мнение
    Ели много ми харесва ефекта от дефекта,стои точно като да има много листенца зад тях-супер е.Даже бих го минала още веднъж за да станат малко по тъмни
    И аз си помислих така. Опитай.

  5. #35

    Подразбиране

    Реших да покажа още един опит мой за боядисване на панама уви, снимах след като вече бях омазала всичко, но мисля ще се разбере...както винаги ползвала съм сафрон, канела, вода и топвам бялата панама вътре...след това с този син сапун направих черти насам-натам, изпрах, изгладих и ето резултата...искам да пробвам с други цветове, но май ще трябва специални боички да си купя, с домашни подръчни материали може би няма да успея

  6. #36

    Подразбиране

    Еййййй, Надя, страхотни идеи имаш и благодаря, че ги споделяш с нас

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vanina5860 Виж мнение
    Еййййй, Надя, страхотни идеи имаш и благодаря, че ги споделяш с нас
    Нинче, ами като ми дойде музата и ми се правят някои щуротии като тази проблемът е, че Ели ми пусна една муха сега и другата седмица мисля да се развихря да пробвам какво ще се получи

  8. #38

    Подразбиране

    Момичета,кажете как да получа син цвят или цвят лавандула в домашни условия?
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  9. #39

    Подразбиране

    Надя ето това се получи от моето творениеУших и още едничко и съм сложила двете едно до друго,за да се види разликата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #40

    Подразбиране

    Ели, много оригинално се е получило Повече ми харесва първия вариант

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneji Виж мнение
    Момичета,кажете как да получа син цвят или цвят лавандула в домашни условия?
    Снежи, виж аз каква панама си направих, почти е лилава, но е на черти...значи потопих бяла панама в червено вино, но после направих черти с този син сапун дето съм го показала по-горе и това е крайния резултат


    Цитат Първоначално написано от eli1958 Виж мнение
    Надя ето това се получи от моето творениеУших и още едничко и съм сложила двете едно до друго,за да се види разликата
    Ели, често да ти кажа със зелените оттенъци много са красиви птиченцата! Но виждам, че не си доволна щом си ги ушила втори път Като им избереш и подходяща рамка ще грейнат съвсем!!!! Не ги захвърляй!!

  12. #42

    Подразбиране

    В действителност е по-хубаво,но снимката е стелефон и не стана добре.Понеже бях решила да е за подарък и сметнах,че няма да е добре.За мое най-голямо очудване харесаха това,което е тонирано.

  13. #43

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от eli1958 Виж мнение
    В действителност е по-хубаво,но снимката е стелефон и не стана добре.Понеже бях решила да е за подарък и сметнах,че няма да е добре.За мое най-голямо очудване харесаха това,което е тонирано.
    Ама разбира се, че ще харесат тонираната панама, тя е по-различна, нестандартна, а бяла панама всеки може да си купи!!!!

  14. #44

    Подразбиране

    Ели, на НЕтретираната панама е някак си по-обикновенно, а на тонираната е страхотноДобре, че конците са ти пуснали при прането

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Надя,благодаря за съвета-ще опитам.При теб е станало страхотно
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •