Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 89

Тема: lali

  1. #16

    Подразбиране

    още нещичко от мен Една жабка която много харесвам и МЕЧО вече в рамка и сложен на достойно мясно над леглото на малката ми дъщеря
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    това най-вероятно никога няма да види рамка, но... все пак си е моя творба
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Ето и най новото сътворено от мен. Днес го завърших и бързам да се похваля. Утре ми предстой операция и исках да го завърша преди това, реших си че знакът на вечноста който е в гоблена може да ми донесе късмет.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    И една възглавничка за малката ми дъщеря, да има какво да гушка докато мен ме няма
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    Момичета, ще правя подарък на един скъп за мен човек. Исках да му подаря воденицата която ви показвам, но той си хареса "Голямата фрегата". Тъй като рамката с която беше не ми харесваше го дадох да му сложат нова рамка и утре отива при новия си притежател. Дано да му хареса
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Искам да се похваля с две гобленчета който не са мой, а на голямата ми дъщеря. Това са първите и опити да навлезе в изкуството да шиеш гоблени така че не я съдете много строго.
    От сега нататък се надявам все по-често да Ви показвам нейни произведения
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Искам да Ви покажа един от гоблените си който приготвих за подарък. Имам сериозен здравословен проблем и една медицинска сестра идва всеки ден в дома ми за да ми включва системи. Стои с часове до мен и сумата която взема за труда си е почти символична. Приготвих това за да я зарадвам и поне малко да и се отблагодаря. Надявам се да и хареса.

    Качеството на снимката е ужасно, в действителност е много по-красив и цветен, но не съм на ТИ с техниката.

  8. #23

    Подразбиране

    Най-после вече е на стената
    Започнат на 21.05.2008 г. и завършен на 06.10.2008 г.

  9. #24

    Подразбиране

    Бързам да Ви покажа най-новото си произведение - подготвих го от сега, но ще го подарявам за коледа. Тези две котенца са предназначени за моя колежка и близка приятелка.

  10. #25

    Подразбиране

    Искам да Ви покажа това което завърших днес. Ших го за подарък и се надявам да го харесат. Малко съм разочарована, защото не стана това което очаквах, но....

    А това е оригиналната картинка. Слагам я за да може да сравните и да си кажете обиктивното мнение

  11. #26

    Подразбиране

    Кораба си е много хубав !!!! Според мен имаш проблем с фотоапарата - виж как грейна като го минах през автоматичния корект - направо засия! Страхотно си се справила! И при феичката положението е същото - виждала съм я на живо и знам, че твоята също грее , ама пусто снимчицата не отразява добре оригинала! Поздравления!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране

    Искам да Ви покажа няколко нещица който приготвих за подаръци за коледа. Съвсем скоро ще се разделя с тях, но за сега все още са при мен и им се радвам аз
    /кораба сте го виждали, но сега вече си има рамка/

  13. #28

    Подразбиране

    Време е да покажа нещо ново, ей сега го изгладих и бързам да се похваля

  14. #29

    Подразбиране

    Завърших красавицата си и бързам да се похваля

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Дамата е вече в рамка. Имам забележки към майстора който е слагал рамката, но... и за да не е самотно котенцето, му направих и другарче - кученце.

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •