Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране Имам ICQ номер, но не се вижда???!!!



    Здравейте приятели! На няколко пъти влизам да си добавя ай си кюто като номерче (и даже сега като влизам в профила си се вижда), но като изляза и виждам, че като пиша съобщения отдолу под девиза ми има само ЛС, и мейл, а ай си кю прозорче нямам

    Защо???

    Благодаря предварително за отговора!
    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

  2. #2

    Подразбиране

    Ани и аз имам подобен проблем.Влизам в Профил и попълвам полето за кю-то,пише,че профила ми е обновен и след това,като вляза пак в Профил,полето за кю-то е празно. :?

  3. #3

    Подразбиране

    току що направих опит.При мен се вижда.Да не би някъде да не сте отбелязали както трябва?

  4. #4

    Подразбиране

    А аз пет пъти съм се опитвала да поясня къде живея, в случай че някой сън не спи за да го узнае, но нещо не успявам да се справя.
    Кликвам в квадратчето, но после инфото не се появява в профила ми.
    Вече съм се отказала.

  5. #5

    Подразбиране

    нещо не правите както трябваНелка ,освен да ми дадеш паролата си ,за да видя кое не е наред)

  6. #6

    Подразбиране

    След няколко неуспешни опита,взе,че се получи.Интересно,че нищо не промених..... :? :? :?

    Сега,като се замисля,в първите опити разделях цифрите с тире,а последния път ги написах без да ги раздеям,може би в това е проблема.
    Анна,пробвай да напишеш цифрите на кю-то бе разделителни черти между тях.

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:


    Скарлет, права си! Мерси от сърце!!!

    АНЧЕТО

    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •