Показване на 1 до 15 от 361

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    И така, моята мъка се състои от 1435 квадратчета, ушила съм към 150 ,по квадратче и половина на седмица...смятам ....за 18 години ще е готов.(да ни е жив и здрав форума). Май накрая сама ще я играя тази игра. Предполагам че по всяко време ще може да се включи някой със зарязан гоблен, така де да не ме изоставите(умирам от срам)
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Galie мислиш ли си , че ще удържиш да шиеш само по квадратче и половина на седмица. Аз поне не мога да повярвам, а и е дадена минимална норма, не и максимална. Давай смело... все ще се намерят мераклии да ти правят компания.

  3. #3

    Подразбиране

    Момичета искам и аз да се включа.
    Ще правя компания на galie с Вествалската воденица Като видях снимките, които е показала и ми останаха очите.
    Надявам се до вторник ще съм готова да започна.

  4. #4

    Подразбиране

    Аз ще участвам с този-396 квадратчета,ушити 8
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Готови са ви темите момичета
    Само teen_f не е показала с кой гоблен ще участва,като го постне тук ще и открием тема,уххх голяма борба беше с тая мишка и клавиатура докато оправя темите
    ако някой съм пропуснала не е умишлено и аз вече се омотах,не очаквах че толкова много участници ще има,но се надявам че ще ви е забавно
    Само пропуснах да напиша нормата във всяка тема,но и това ще направя след малко последно 300 бода кръстче =600 гобл.бода нали

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •