Страница 24 от 25 ПърваПърва ... 1422232425 ПоследенПоследен
Показване на 346 до 360 от 361
  1. #346

    Подразбиране

    Манка отваряй темата пиши ни за сега ентусиастите дето сме се наредили а който иска е добре дошъл и ти включително я поразгледай кой те знае колко си ги насъбрала незапочнати или недовършени :P И Светла да поогледа /сега го загазих как подстрекавам аз хората/

  2. #347

    Подразбиране

    супер отивам да снимам моята мацка и да поствам снимката

  3. #348

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Манка отваряй темата пиши ни за сега ентусиастите дето сме се наредили а който иска е добре дошъл и ти включително я поразгледай кой те знае колко си ги насъбрала незапочнати или недовършени :P И Светла да поогледа /сега го загазих как подстрекавам аз хората/
    Хич,няма да му мисля повече,само че утре ще си снимам картинката,че ми е на работа,тъкмо почнах един Дименшън,та ме е страх,дали ще го завърша хахаха.Имам ушити 10-тина бодчета за две седмици,срам,срам...

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #349

    Подразбиране

    Видя ли?! Хайде там в сисъка ))

  5. #350

    Подразбиране

    Айде гобленарииии КОЙТО РАЗБИРА ТУКА СЕ СПИРАААА НАСАМ НАРОДЕ, Много сме, силни сме, а и какво да правим докато гледаме светвното бира и гоблен
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  6. #351

    Подразбиране

    Айдееееее, "Утиде коня в рЯката" -видя се то, че ще почвам и трети гоблен! Пишете ме и мен, пък ще си помисля с кой от многото ще започна. Принципно съм съгласна и за започване във вторник - всичко ми е подготвено за работа.

  7. #352

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    И Светла да поогледа /сега го загазих как подстрекавам аз хората/
    Май наистина го загази...,но имам едни Криф-чета ...които са се сгушили в шкафа от преди 3-4 години май.Дали да не ги извадя???
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #353

    Подразбиране

    И аз се включвам с Казанската на Солария,тези дни ще ви кача и снимки!

  9. #354

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Май наистина го загази...,но имам едни Криф-чета ...които са се сгушили в шкафа от преди 3-4 години май.Дали да не ги извадя???
    ми да....

  10. #355

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Тя твоята Сиси си е трудна за изработка около мустачките може би има доста единични бодове ...незнам ...но Манка да каже ако някой иска да се пробваме ....
    Аби, защо чакаш Манка???? Организирай играта само с моята Сиси, аз и Галя няма да шием, минахме от там преди 2 години......♥♥♥

  11. #356

    Подразбиране

    Извадя ли хижата на Golden Kite може да ви писне 5 години да ме гледате

  12. #357

    Подразбиране

    И аз имам един,дето го мотая вече 9-10 години и понеже ми писна да го гледам,преди 2 седмици го извадих,мислих,мислих... и реших,че няма да го довърша никога. Взех му всичките конци-да ги ползвам за други гоблени.Ако знаех....можеше и да има шанс.

  13. #358

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toni68 Виж мнение
    Извадя ли хижата на Golden Kite може да ви писне 5 години да ме гледате
    Тъкмо ще си правим компания,аз на моя му давам 1 година шиене

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  14. #359

    Подразбиране

    Здравейте,отдавна не е писано в темата но ако играта е активна искам да се включа.Имам три гоблена за завършване от които единия чака от 2010 година...мисля че е крайно време да се взема в ръце и да довърша поне 2 от 3.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  15. #360

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Tais Виж мнение
    Здравейте,отдавна не е писано в темата но ако играта е активна искам да се включа.Имам три гоблена за завършване от които единия чака от 2010 година...мисля че е крайно време да се взема в ръце и да довърша поне 2 от 3.
    Ето тук http://www.goblenite.org/showthread.php?t=11166 те очаквам с нетърпение, че ми е скучно сама.Другите май ме изоставиха
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 24 от 25 ПърваПърва ... 1422232425 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •