Страница 14 от 25 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 361
  1. #196

    Подразбиране

    Манка,и аз не успях да смогна тази седмица-моля за извинение.Ще покажа двата етапа другата седмица

  2. #197

    Подразбиране

    Тези отпуски зле ми се отразяват-в края на седмицата ще съм наваксала и показали всичко-извинявам се за закъснението

  3. #198

    Подразбиране

    На този етап приключвам с играта и освобождавам място за следващ желаещ

  4. #199

    Подразбиране

    manka, искам да попитам, сега след като via_1313 се отказва от играта, може ли да се влюча на нейно място?

  5. #200

    Подразбиране

    Искам да се включа с тези малки сезончета.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #201

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от via_1313 Виж мнение
    На този етап приключвам с играта и освобождавам място за следващ желаещ
    Много красиви са станали и двата гоблена! Ти успя и двете да ги завършиш, а моето ланарте стои в шкафа

  7. #202

    Подразбиране

    Ами давай, не е толкова страшно.

    В същност моите не са оригиналчета, а са на оцветена с боя за текстил панама 14-ти каунт, което донякъде ме улесни

  8. #203

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ra4ko75 Виж мнение
    manka, искам да попитам, сега след като via_1313 се отказва от играта, може ли да се влюча на нейно място?
    Разбира се че може,отвори си тема и си в играта

    via_1313 Ако решиш после да продължиш с играта,с удоволствие ще ти отворя темата,за сега я заключвам

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  9. #204

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Разбира се че може,отвори си тема и си в играта

    via_1313 Ако решиш после да продължиш с играта,с удоволствие ще ти отворя темата,за сега я заключвам
    Благодаря много за предложението Манка, но май за сега ми стига толкова "дисциплиниране" - иначе ще вземе да ми свърши шкафа с недовършените гоблени

  10. #205

    Подразбиране

    И аз на моменти искам да се откажа обаче продължавам иначе скоро няма да си ушия голена така съм длъжна да показвам, искам не искам шия.Малко по малко почти уших мояга Гърция и то с кръстат бод иначе можеше да ви я покажа след десетина години.

  11. #206

    Подразбиране

    Момичета,нещо не мога да смогна с нормата и засега се отказвам,работя без почивен ден,другата седмица излизам в отпуск,предстои ми държавен изпит септември и по-добре да се откажа.Ако Манка прецени и може да ми запази темичката до септември,ще се включа отново.Успех на останалите!



    Запазена до септември
    manka

  12. #207

    Подразбиране

    АЗ отивам на море и ще пропусна 1-2 етапа. Манка, моля те, не заключвай темата ми, като се върна ще покажа моите етапи и етапите на майка ми.


    Няма да я заключа,приятна почивка.
    manka

  13. #208

    Подразбиране

    Манка, и мен няма да ме има една или две седмици, незнам още. След това ще продължа.

  14. #209

    Подразбиране

    Момичета, искам да споделя: душата ми разпиляна не търпи ред и дисциплина и все търси да кръшне;
    докато ших моята сива и по-сива мъка все ме теглеше на нещо цветничко и кръшнах: тези трите са готови и от вчера "изневерявам на "Параклиса" с това

    Искам още веднъж да благодаря на wylchin за чудесната идея и на Манка за подкрепата и поддръжката
    Без вас това чудо нямаше да стане! (или поне не скоро)
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз си тръгвам за България в сряда и ще се върна началото на септември ,Манка моля ако може да ми запазиш темичката ще продължа като се върна ,благодаря ти предварително

Страница 14 от 25 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •