Страница 21 от 25 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 361
  1. #301

    Подразбиране

    Налага се да поспра за седмица-две.

  2. #302

    Подразбиране

    Ще помоля за отлагане, пък аз ще си наваксам по нататък, имам абитурентка и ще мога да се включа юни месец
    canko2003@gmail.com

    " Не се задоволявай да бъдеш дим,когато можеш да бъдеш огън. "


  3. #303

    Подразбиране

    Спирам с играта. Не мога повече да карам с един голблен, а и съм "захапала" серийката на Роял Париж и докато не откарам поне половината няма да шия друго (наумила съм си ги за подарък)

  4. #304

    Подразбиране

    Мили мочичета, най-после приключих участието си в играта. Ако не беше тя, нямаше да види бял свят този гоблен. Поне няколко години няма да си помисля дя шия нещо на Анхор. / ама си имам техни запаси в гардероба де - за всеки случай /
    Благодаря на всички за търпението - черпя

  5. #305

    Подразбиране

    manka, тази седмица няма да мога да представя етап. Следващата се надявам да съм отново на линия.

  6. #306

    Подразбиране това е само за мен

    има ли възможност за нови играчи, не смея да преброя започнатите ми гоблени, за да не се окажат повече от ушитите

  7. #307

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от emi_lia_68 Виж мнение
    има ли възможност за нови играчи, не смея да преброя започнатите ми гоблени, за да не се окажат повече от ушитите
    Разбира се че може,отвори си тема,
    аз после ще ти пусна етап

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #308

    Подразбиране

    Манка имам една огромна молба, разбрах че можем да останем без форум от претоварване и затова миличка ако имаш възможност изтрий ме от играта "Втори шанс", всичко от нея е в готовите, а ако някога реша пак да се включа ще открием нова тема, но засега нека не заема място.

  9. #309

    Подразбиране

    Аз искам да попитам дали се предвижда стартиране на нова игра? Имам да довършвам 3 гоблена и незнам какво е това чудо само ги премятам по кутиите и само си харесвам нови модели.Ако има и други желаещи ......

  10. #310

    Подразбиране

    Аби, и тук се бях включила със Сиси, но пак не я довърших..........Дали няма да измислиш игра " Повогни на Дидка със Сиси" ???♥♥♥

  11. #311

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Аби, и тук се бях включила със Сиси, но пак не я довърших..........Дали няма да измислиш игра " Повогни на Дидка със Сиси" ???♥♥♥
    Тя твоята Сиси си е трудна за изработка около мустачките може би има доста единични бодове ...незнам ...но Манка да каже ако някой иска да се пробваме ....

  12. #312

    Подразбиране

    Аби, ако ти кажа колко имам започнати и все ги "довършвам" ,все започвам ново я за конкурс ,я за подарък,та ,споко ,все някога ще станат. С игра или без ..все тая.

  13. #313

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Аз искам да попитам дали се предвижда стартиране на нова игра? Имам да довършвам 3 гоблена и незнам какво е това чудо само ги премятам по кутиите и само си харесвам нови модели.Ако има и други желаещи ......
    Стартирай се сама,ако желаеш,той раздела си е отворен.Прави си темичка,и ако успееш да завършиш нещо,ще ти дам и от моите защото мисля че и аз прекалих със започнатите, имам поне 7 или 8......

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  14. #314

    Подразбиране

    Ако отворите нова игра аз ще се включа с една икона на дева мария с младенеца, която съм си наумил да домъкна в асеновград живот и здраве (не съм се записал още, но има време като гледам крайния срок).
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Опсс,станахте двама Абии,аз ще пускам етапите след вас,няма проблем,вие само желание за шиене да имате се иска.

    Само да уточним,кажете устройва ли ви,предната норма,която бях поставила,
    ако ви е много да намалим малко....----
    Норма за седмицата-300 кръстчета които са равни на 600 гобл.бода

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Страница 21 от 25 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •