Страница 21 от 22 ПърваПърва ... 1119202122 ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 361

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Такаааа аз съм готов с подготовката на новия гоблен, остава в понеделник като ида на работа да снимам схемата, защото обичам да си пазя оригиналите. Как се случват нещата трябва да си отворя после тема във Вашите творби или ..... някой ще ми подскаже ли, за да пусна снимки от подготовката към началото?
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #2

    Подразбиране

    Същия Юра...още го дъвкам....отварам кутията вадя гоблена и започвам веднага да си намирам причини да не го шия....2 години така.....

  3. #3

    Подразбиране

    Хайде да се намеся отново (май само в такава игра не съм участвала ).Когато се даде старт на играта всеки от участниците си открива тема (например Втори шанс на Светла Петрова), в която показва снимка на гоблена, оставен да отлежава за по-добри времена или като ти дойде музата, за да го завършиш, с който ще участва и снимка на това, което трябва да се получи като краен резултат.След изтичане на определения срок за бродиране ( по норма) поставя две снимки - на предния и настоящия етап, за да се види разликата.И така ....до края.
    Ако гоблена е по-малък и дай Боже го завърши бързичко, може да извади от шкафа следващия и да продължи.
    Ако има още неясноти - питайте, а аз с каквото знам ще помагам.Току виж и аз съм изровила нещо ...
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Когато се даде старт на играта ...........
    Ако има още неясноти - питайте, а аз с каквото знам ще помагам.Току виж и аз съм изровила нещо ...
    Кой дава старт? Хайде, хайде, хайде търсят се още участници ще бъде много забавно
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #5

    Подразбиране

    супер отивам да снимам моята мацка и да поствам снимката

  6. #6

    Подразбиране

    А може ли да се участва с нов, незапочнат комплект, който отлежава в шкафа и чака да ти дойде музата?

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mila_an Виж мнение
    А може ли да се участва с нов, незапочнат комплект, който отлежава в шкафа и чака да ти дойде музата?
    Може и с нов гоблен.
    flame_froide нека минат поне няколко дни да се запишат желаещите и може ди...модератора на темата ще даде старт...или Аби като инициатор ще води играта...
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mila_an Виж мнение
    А може ли да се участва с нов, незапочнат комплект, който отлежава в шкафа и чака да ти дойде музата?
    Аз започвам с нов, защото нямам отлежаващи, явно не съм истински гобленар, но всичко ми виси в нас по стените
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #9

    Подразбиране

    Благодаря за отговора Ще си помисля. В момента шия два паралелно, и то с мерак Но от друга страна, сред всичките запаси имам и един "Леврон" дето си отлежава от 2009 г.

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте весели хора,първо да поясня това не е игра,а стимул да си довършим нещо,което отлежава.
    Всеки си отворя сам тема,като поставя картинката,на това което ще шие.
    Не е нужно да се събират определена група хора,може и по етапно да се включвате.След като си отворите,аз ще мина след вас и ще напиша номера на етапа,който започвате,и така ще ви следя.

    Нямам нищо против Юра,може и една да е темата,но ако някой закъснее с етап,ще го изтърва от поглед
    Какво пък ни пречи и по другите теми да си пишем,важното е да става весело,нали.
    Ама все пак си решете вие де,аз ако се включа,пак ще загазя хаха,и ще се изложа,пък не ми е и за първи път де..

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #11

    Подразбиране

    Аз съм съгласен с Юра би ни било по-забавно и лесно за комуникация, ако има една тема и всички сме в нея. Аз съм готов за старта предлагам, да го започнем от вторник както е описано в началото на регламента, имаме време до тогава, ако има още желаещи да се включат

    Манка няма да го изтървеш ние ще го изклюкарим
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #12

    Подразбиране

    Харесва ми на Юра предложението нека се наредим в една тема даже ще се самоконтролираме така /щото може някои да се пробват да не шият ...така де/а в първи пост да се отбелязва срещу името кой до кой етап е и ако някой се скътае веднага го подсещаме да си влиза в ритъм ... И ако наистина си го считаме игра нека да си го наречем "Игра втори шанс"
    За сроковете ако всички са съгласни да стартираме на 1-во число от другия месец. Мислете и да започваме нови ,стари гоблени поотупвайте ги от прахта и Манка да казва СТАРТ....

  13. #13

    Подразбиране

    Сега видях че колегата е писал за вторник принципно за мен няма проблем вторник -вторник да е ))

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Сега видях че колегата е писал за вторник принципно за мен няма проблем вторник -вторник да е ))
    Ако говорим за "позабравени стари спомени" колко му трябва на човек да ги извади от торбата и да ги позатупа
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  15. #15

    Подразбиране

    Ми кво ви пречи и сега да се запишете,а аз официално в понеделник ще дам старта,мислете.
    Отивам да ви прасна една темичкаа,ама да знаете май още малко и мен ще навиете,ей страшни сте.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Страница 21 от 22 ПърваПърва ... 1119202122 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •