Страница 23 от 25 ПърваПърва ... 132122232425 ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 361
  1. #331

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Определено имам нужда да разтоваря напрежението - тук са заформя весела групичка - може ли и аз да се пъхна?
    Веселяците са винаги добре дошли
    ще ми разясните ли къде постваме етапите?
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #332

    Подразбиране

    Хайде да се намеся отново (май само в такава игра не съм участвала ).Когато се даде старт на играта всеки от участниците си открива тема (например Втори шанс на Светла Петрова), в която показва снимка на гоблена, оставен да отлежава за по-добри времена или като ти дойде музата, за да го завършиш, с който ще участва и снимка на това, което трябва да се получи като краен резултат.След изтичане на определения срок за бродиране ( по норма) поставя две снимки - на предния и настоящия етап, за да се види разликата.И така ....до края.
    Ако гоблена е по-малък и дай Боже го завърши бързичко, може да извади от шкафа следващия и да продължи.
    Ако има още неясноти - питайте, а аз с каквото знам ще помагам.Току виж и аз съм изровила нещо ...
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #333

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Когато се даде старт на играта ...........
    Ако има още неясноти - питайте, а аз с каквото знам ще помагам.Току виж и аз съм изровила нещо ...
    Кой дава старт? Хайде, хайде, хайде търсят се още участници ще бъде много забавно
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #334

    Подразбиране

    А може ли да се участва с нов, незапочнат комплект, който отлежава в шкафа и чака да ти дойде музата?

  5. #335

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mila_an Виж мнение
    А може ли да се участва с нов, незапочнат комплект, който отлежава в шкафа и чака да ти дойде музата?
    Може и с нов гоблен.
    flame_froide нека минат поне няколко дни да се запишат желаещите и може ди...модератора на темата ще даде старт...или Аби като инициатор ще води играта...
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #336

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mila_an Виж мнение
    А може ли да се участва с нов, незапочнат комплект, който отлежава в шкафа и чака да ти дойде музата?
    Аз започвам с нов, защото нямам отлежаващи, явно не съм истински гобленар, но всичко ми виси в нас по стените
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  7. #337

    Подразбиране

    Благодаря за отговора Ще си помисля. В момента шия два паралелно, и то с мерак Но от друга страна, сред всичките запаси имам и един "Леврон" дето си отлежава от 2009 г.

  8. #338

    Подразбиране

    Едно процедурно предложение имам - възможно ли е темата да е една и всеки да показва. Мисля си че ще е по-лесно за преглеждане . Пък и можем да си пускаме по някой бъзик

  9. #339

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Едно процедурно предложение имам - възможно ли е темата да е една и всеки да показва. Мисля си че ще е по-лесно за преглеждане . Пък и можем да си пускаме по някой бъзик
    Това би трябвало да го каже "Водещия" на играта.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #340

    Подразбиране

    Здравейте весели хора,първо да поясня това не е игра,а стимул да си довършим нещо,което отлежава.
    Всеки си отворя сам тема,като поставя картинката,на това което ще шие.
    Не е нужно да се събират определена група хора,може и по етапно да се включвате.След като си отворите,аз ще мина след вас и ще напиша номера на етапа,който започвате,и така ще ви следя.

    Нямам нищо против Юра,може и една да е темата,но ако някой закъснее с етап,ще го изтърва от поглед
    Какво пък ни пречи и по другите теми да си пишем,важното е да става весело,нали.
    Ама все пак си решете вие де,аз ако се включа,пак ще загазя хаха,и ще се изложа,пък не ми е и за първи път де..

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #341

    Подразбиране

    Аз съм съгласен с Юра би ни било по-забавно и лесно за комуникация, ако има една тема и всички сме в нея. Аз съм готов за старта предлагам, да го започнем от вторник както е описано в началото на регламента, имаме време до тогава, ако има още желаещи да се включат

    Манка няма да го изтървеш ние ще го изклюкарим
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #342

    Подразбиране

    Харесва ми на Юра предложението нека се наредим в една тема даже ще се самоконтролираме така /щото може някои да се пробват да не шият ...така де/а в първи пост да се отбелязва срещу името кой до кой етап е и ако някой се скътае веднага го подсещаме да си влиза в ритъм ... И ако наистина си го считаме игра нека да си го наречем "Игра втори шанс"
    За сроковете ако всички са съгласни да стартираме на 1-во число от другия месец. Мислете и да започваме нови ,стари гоблени поотупвайте ги от прахта и Манка да казва СТАРТ....

  13. #343

    Подразбиране

    Сега видях че колегата е писал за вторник принципно за мен няма проблем вторник -вторник да е ))

  14. #344

    Подразбиране

    Ми кво ви пречи и сега да се запишете,а аз официално в понеделник ще дам старта,мислете.
    Отивам да ви прасна една темичкаа,ама да знаете май още малко и мен ще навиете,ей страшни сте.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  15. #345

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Сега видях че колегата е писал за вторник принципно за мен няма проблем вторник -вторник да е ))
    Ако говорим за "позабравени стари спомени" колко му трябва на човек да ги извади от торбата и да ги позатупа
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Страница 23 от 25 ПърваПърва ... 132122232425 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •