Страница 5 от 25 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 361
  1. #61

    Подразбиране

    Да покажа и аз откъде почвам-ушила съм съвсем малко
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #62

    Подразбиране

    Аз да кажа - ще шия това. Почвам го днес. Така че нищо не съм ушила още. Но утре вече ще мога да покажа някой друг бод

    Шия го точно както е на снимката, без рамка, и е 775 квадратчета.
    Пожелавам си успех защото трябва да го ушия за няколко месеца, а до сега всички успокоително ми казват че няма да успея
    Приятно шиене на всички

  3. #63

    Подразбиране

    Ами, аз започвам с тези сладури. До тук съм го докарала...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #64

    Подразбиране

    Да пробвам и аз, а? Ама има много 3/4 бодове в моя гоблен. Няма ли да ми намалите нормата мъничко поне? Последно колко остава - 300 кръстчета ли? Ще се помъча като се прибера от работа да прикача снимки.
    Браво за идеята!

  5. #65

    Подразбиране

    аэ ще участвам с този
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #66

    Подразбиране

    Лелелелелеле.....
    Пък вие мислехте да спрем до 20 броя
    Колко сме работливи във форума
    Ще има сигурно за още една - две групи гобленчета за довършване

  7. #67

    Подразбиране

    Ох, да видим дали се справих. Голямо търсене на програма за преоразмеряване на снимки падна.
    Започнах го миналата година -оригинална комплектовка е. Голям мерак беше, ама само с мерак стигнах до кривата круша. Дано благодарение на вас да види бял ден.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #68

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    Ох, да видим дали се справих. Голямо търсене на програма за преоразмеряване на снимки падна.
    Започнах го миналата година -оригинална комплектовка е. Голям мерак беше, ама само с мерак стигнах до кривата круша. Дано благодарение на вас да види бял ден.
    Дано-много е красив

  9. #69

    Подразбиране

    Аз ще участвам с Коне на водопой.Пусто като не обичам да шия 1:4 щеше да си стои още дълго време в шкафа ако не беше тази игра.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #70

    Подразбиране

    на смелите момичета,нали не сте забравили че ще ви следя и то
    с удоволствие

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #71

    Подразбиране

    nellli, оставяме на теб да определиш нормата за 3/4 бод. Аз си мисля, че за контурния също може да се намали нормата на х2, а не х4. Кажете си мнението момичета.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  12. #72

    Подразбиране

    Eto me i mene eto dokade sım
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    molya da poleete moeto drav4e http://treeofmoney.ru/176370

  13. #73

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от wylchin Виж мнение
    nellli, оставяме на теб да определиш нормата за 3/4 бод. Аз си мисля, че за контурния също може да се намали нормата на х2, а не х4. Кажете си мнението момичета.
    ААААААА шегувам си се аз! Е, може да поизостана някоя седмица с половин квадратче, ама Манка ще си затвори едното оченце, нали ? Ще се мъча да гоня нормата. Ама пусто, да бодеш 8 пъти в едно квадратче, за да направиш 1 знак от гоблена си е направо мазохизъм. Ей затова го и зарязах. А за контура -много зависи какво шиеш. Не може да се определи точно и там според мен. В гоблените на Дименшънс можеш да прескачаш до 7 бода с един контур, а в други гоблени бодеш във всяка дупчица като къртица. Относителна работа. Както решите. Ако искате да сложим по-малки норми в началото, за да видим как се справяме и ако трябва после ще ги променим.

  14. #74

    Подразбиране

    като гледам до тук всички гоблени които ще участват в играта са много красиви. Явно красотата си иска своето , много труд и търпение, е дано да можем всички да си ги довършим и да им се любуваме, ами нали днес щеше да започва, ще има ли друга тема за началото?
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Ей, девойки, амбицирахте ме Готова съм с 300-та кръстчета. Толкова съвестно ги броих и смятах, даже с калкулатор, че ги докарах точно триста - сакън да не се мина с някое Накарай мързеливия на работа......

Страница 5 от 25 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •