Страница 2 от 25 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 361
  1. #16

    Подразбиране

    И аз ще се включа,но ми трябва малко време да реша с кой от всичките започнати да се включа.В понеделник ще съм готова с избора и ще покажа кой от къде ще почна

  2. #17

    Подразбиране

    здравейте, значи може и контурен бод?!?!?!!???!?!??! аз поне так разбрах??? че той нали ми е от любимите имам два на които трябва да се ушие


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  3. #18

    Подразбиране

    първите два са с предимство че отдавна чакат, другия трябва между временно да се ушие
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  4. #19

    Подразбиране

    и още нещо момичета, ще има ли опция когато някой няма възможност да шие, примерно да пропуска седмица и т.н., понеже лично на мен ще ми се налага с тея изпити, а и държавния наближава, незнам до колко ще ми стига времето. а и на 20ти няма да мога да започна, та до 26 май да ушия.......300х4...............1200 бода ?!??!?!?!
    ВСЕ ПАК Е ЛЮБИМИЯ МИ БОД


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  5. #20

    Подразбиране


    Запишете ме и мен. Със Сисито ще играя и дано свърша тази рокля.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от st_dobri Виж мнение
    Супер и аз имам мераци на ХАЕД и Мистик стич, но са си само мераци, а така все едно аз ще го шия пробно един вид.
    Доколкото схванах идеята, играта може да продължи вечно или поне докато има поне двама желаещи.
    Даноп се включи и wylchin да разясни.
    Я направо събирай конците и почвай HAED

  7. #22

    Подразбиране

    Loria щом имаш работа ,а изпитите са си сериозен ангажимент,не е проблем да пропуснеш седмица,но трябва май да пуснеш пост тук за да се обадиш,я по-добре прочети №2 пост от тази тема

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #23

    Подразбиране

    Manka, пише ако пропусна две седмици без да споделя за сериозна причина...............мисля че това е доста сериозна, и ако някой има нещо против няма да се включа, поздрави


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  9. #24

    Подразбиране

    И аз това написах че си е сериозен ангажимент,така че участвай смело.Никой няма против,налиии
    Ако не аз ще ти напиша една извинителна бележчица

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  10. #25

    Подразбиране

    И аз ще участвам в играта.Поздравления за отличната идея.Само че и аз трябва да реша с кой от всичките започнати гоблени ще участвам че станаха много.

  11. #26

    Подразбиране

    USB-кабелът ми нещо не сработи. За това ще участвам с нещо новичко, което се побира на скенера 15611 и 15612 на Ланарте. Първо този
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране

    И така, моята мъка се състои от 1435 квадратчета, ушила съм към 150 ,по квадратче и половина на седмица...смятам ....за 18 години ще е готов.(да ни е жив и здрав форума). Май накрая сама ще я играя тази игра. Предполагам че по всяко време ще може да се включи някой със зарязан гоблен, така де да не ме изоставите(умирам от срам)
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    Бройте и мен! Поздравления за прекрасната идея
    Че този гоблен стана по-отлежал и от старо вино
    "Ангел-хранител" на Солария
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  14. #29

    Подразбиране

    Galie мислиш ли си , че ще удържиш да шиеш само по квадратче и половина на седмица. Аз поне не мога да повярвам, а и е дадена минимална норма, не и максимална. Давай смело... все ще се намерят мераклии да ти правят компания.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета искам и аз да се включа.
    Ще правя компания на galie с Вествалската воденица Като видях снимките, които е показала и ми останаха очите.
    Надявам се до вторник ще съм готова да започна.

Страница 2 от 25 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •