Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 58 от 58
  1. #46

    Smile

    трудът със сигурност не е скромен, но майсторката скромничи. Всичко е чудесно. Възглавниците също. Аз много ги харесвам, но все не се престрашавам да изработя някая от тях

  2. #47

    Подразбиране

    Прекрасна колекция от красиви неща!!! Миниатюрките на Орхидея и възглавниците ме грабнаха!

  3. #48

    Подразбиране

    Разкошни нови попълнения!
    Аз имам питане за възглавничката - готова комплектовка ли е или си я комплектовала сама? Ако е готова коплектовка - щампа ли беше и срещна ли трудности при бродирането - по точно с разгадавено къде с какъв цвят да шиеш?

  4. #49

    Подразбиране

    Здравейте момичета,
    Благодаря на всички ви за хубавите думи!
    Относно възглавниците
    И двете са ми готови комплектовки. Тази със слънчогледа е на "Орхидея", а другата с розите е на "Вервако". Много лесно се шият. Щампи са, но тяхната канаваца (ако така се казва) е с много едри дупки. Там където ще се пресича кръстчето какъвто цвят е показан такъв се шие. Въобще не е трудно с нагласянето на конците. Не е като при другите щампи. Не знам дали го обяснявам правилно.

  5. #50

    Подразбиране

    Серийката на Орхидея е много нежна и хубава, а за възглавничката - за пръв път виждам на Фервако и много ми е интересна. А сега какво предстои ?

  6. #51

    Подразбиране

    Много ти е хубава цветната градинка!

  7. #52

  8. #53

    Подразбиране

    Гордей се с изработеното. Всичко е много свежо и красиво.

  9. #54

    Подразбиране

    За пръв път надничам в страничката ти и съм удивена от всичко,което видях там!!!Прекрасни са и са сътворени за толкова кратко време.

  10. #55

    Подразбиране

    Браво, продължавай все така!

  11. #56

    Подразбиране

    И възглавницата и цветленцата са прекрасни. Да им се радвата дълго, дълго време.

  12. #57

    Подразбиране

    Благодаря ви, много сте мили! Ще се постарая през почивните дни да си актуализирам темичката.
    Весели празници,момичета!

  13. #58

    Smile

    Реклама:
    Страхотни гоблени

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •