Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 169

Тема: ТОРТИ

  1. #31

    Подразбиране

    Астрелаан, не се сетих, че може да е купена питата Лек ден и успешна нова седмица!

  2. #32

    Подразбиране

    Съжалявам,

    вчера пропуснах да допълня че глазурата за тортата така, както е дадена, е доста голямо количество.
    За една торта с нормален размер (както тази) ползвах само половин доза.

    Когато правя по-голямо (цялото) количество, онова, което ми остава, съхранявам в затворен съд в хладилника. Ползвала съм го примерно за слепване на неутрални на вкус бисквити.

    Ползвала съм го и директно, със супената лъжица, но това все едно не съм си го признала.

  3. #33

    Подразбиране

    http://artesanatos.multiply.com/photos/album/5

    Украси за торти. Но за да се разглежда албума се иска регистрация, албума не е видим отвън, ако имате проблеми да го отворите ще помогна на драго сърце.

  4. #34

    Подразбиране

    Ето я и моята интерпретация на торта "Налка". Едно голямо благодаря на Нелка за тази рецепта, много вкусна торта.
    Имам рецептата откакто беше пусната в дир-а и все не можех да се наканя да я направя, ама накрая се наканих за 33-та си годишнина
    Е не стана идеална, следващия път ще сложа по малко сладко в рулото, че му дойде множко, като я обърнах, някои от парчетата останаха залепени и се начупиха, та трябваше до поприкрия поразиите с по-големи цветя. Мислех само с едни маргаритки да я украся покрая, ама като си отворих кутйката с маргаритките, всички се бяха начупили, малката беше докопала кутийката и си дрънкаше с нея
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #35

    Подразбиране

    И на моята торта "Нелка" й дойде множко сладкото, но въпреки това е много вкусна!

  6. #36

    Подразбиране

    Момичета, видях в едно списание как от тази торта "Нелка", е направена костенурка - чудесна идея за детска торта! Главата, краката и опашката са изрязани от части на блатовете за рулата. Използвана е обаче по-кръгла купа от вашите и резултата е много сладък!

    Скоро ще я направя и аз!
    Щастието,това е резултатът от усилието да направим другите щастливи!

  7. #37

    Подразбиране

    Малко OFF, но къде е Нелка?
    Много ми липсва!

  8. #38

    Подразбиране

    даааа, от доста време я няма :?

  9. #39

    Подразбиране

    :? Нелка, Жанет,Верти и още много други се прехвърлиха в друг форум,ЖАЛКО, защото наистина много ми липсват................
    ..::Gobelin World::..

  10. #40

    Подразбиране

    :? Момичета какво ще кажете да помислим за вариант да ги върнем , аз вече имам идея :wink:

  11. #41

    Подразбиране

    mylli, давай смело/ ако трябва ще се извинявам на всеки по-отделно/, но ние направо осиротяхме, като гледам какъв купон е там/ но аз тук започнах и си го имам като първа любов/
    ..::Gobelin World::..

  12. #42

  13. #43

    Подразбиране

    аууууу, къде са се преместили

  14. #44

    Подразбиране

    Май и аз нещо съм изпуснала Защо така са ни напуснали без да се сбогуват, да не сме ги обидили с нещо? Аз напослкедък не чета гобленарския форум, ама подразбрах, че там стават някакви пререкания? Да не би заради тях да са се преместили? :?

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    ***

Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •